• دوشنبه ۲۱ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 973-6790-5
  • خبرنگار : 68002
  • منبع خبر : گفتگو

سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج خبر داد:

مسابقات فوتبال جام جهانی از سینما روباز آبیدر سنندج پخش می شود

سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج، بابیان اینکه یکی از مهم‌ترین رویدادهای ورزشی در سال جاری برگزاری مسابقات فوتبال جام جهانی است؛ گفت: باهدف رفاه حال شهروندان این مسابقات از سینما روباز آبیدر پخش خواهد شد.

شرمین شریفی در گفت و گو با ایسنا منطقه کردستان، اظهار کرد: بی‌شک یکی از مهم‌ترین رویدادهای ورزشی در سال جاری برگزاری مسابقات فوتبال جام جهانی است.

وی بیان کرد: خوشبختانه در این رویداد مهم ورزشی تیم ملی فوتبال کشورمان‌ حضور دارد و همین امر باعث ایجاد شورونشاط بین تمام فوتبال دوستان شده است.

سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج عنوان کرد: آبیدر یکی از مهم‌ترین تفرجگاه‌های سطح شهر است و یکی از جاذبه‌های این پارک وجود بزرگ‌ترین سینما روباز جهان با ابعاد 12*25 است.

شریفی افزود: پرده این سینما به گونه‌ای است که قریب به 10 هزار نفر در آبیدر می‌توانند تصویر آن را ببینند و صدای آن‌هم از طریق بلندگو قابل پخش و هم از طریق موج اف ام رادیو قابل دریافت است.

وی از پخش مسابقات فوتبال جام جهانی در سینما روباز آبیدر خبر داد و گفت: باهدف رفاه حال شهروندان و لذت دیدن این مسابقات مهیج در دامن طبیعت مقدمات پخش فوتبال جام جهانی از طریق این سینما فراهم شد.

مهندس شریفی اعلام کرد: در حال حاضر این سینما مشکل خاصی برای پخش این مسابقات ندارد و برای اطمینان لازم در چند روز آینده نسبت به سرویس کامل این سینما اقدام خواهد شد.

سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج ابراز امیدواری کرد: با پخش مسابقات فوتبال جام جهانی در سینما روباز آبیدر بتوانیم موجبات نشاط شهروندان به‌ویژه فوتبال دوستان را فراهم کنیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: