• یکشنبه ۲۰ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۳
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 973-3492-5
  • خبرنگار : 68003
  • منبع خبر : گزارش

دستگاه‌های اجرایی باید بار دیگر عملکرد خود را با اهداف انقلاب منطبق کنند

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کردستان با اشاره به اینکه دستگاه‌های اجرایی باید تمام تلاش خود را برای منطبق کردن عملکرد خود با اهداف انقلاب اسلامی به کار گیرند، گفت: انقلاب اسلامی یک نظام پویا و فعال است و هیچ ایستایی در نظام معنی ندارد.

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، حسین فیروزی، امروز، 20 خردادماه در ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد: تشکیل این ستاد به منظور برنامه‌ریزی برای یک کار ملی و اثرگذار در سطح کشور است.

وی با اشاره به اینکه برنامه‌های ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مخاطبان مختلفی دارد، افزود: دستگاه‌های اجرایی، مردم  و تمام کسانی که زیر چهل سال سن دارند، از مخاطبان برنامه‌های سالگرد پیروزی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی هستند.

فیروزی عنوان کرد: مردم ما به کار و تلاش و تخصص خود در جامعه سرگردم هستند اما ما به عنوان مسئولان دستگاه‌های اجرایی آن‌ها را در جریان همه امور قرار دهیم.

وی بیان کرد: در این برنامه‌ها باید میزان کارآمدی دستگاه‌های اجرایی و انطباق آن با دستاوردهای انقلاب سنجیده شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کردستان اعلام کرد: دستگاه‌های اجرایی که تاکنون به کارآمدی لازم نرسیده‌اند، امسال فرصت مناسبی است تا ضعف‌ها و اشکالات موجود را برطرف کرده و خود را با اهداف انقلاب اسلامی منطبق کنند.

وی عنوان کرد: بیکاری جوانان یک آسیب اجتماعی جدی است لذا باید مشکلات و ضعف‌های موجود در حوزه های مختلف در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب مورد بررسی قرار گیرد.

فیروزی به دستاورهای نظام مقدس انقلاب اسلامی اشاره و عنوان کرد: عدالت اقتصادی و توسعه درآمدهای در نظام انقلاب اسلامی همواره مورد توجه بوده است.

وی با تأکید بر اینکه افراد زیر 40 سال باید از اتفاقات پیش و پس از انقلاب خبر دار شده و در جریان همه امور قرار بگیرند، اعلام کرد: مسئولان کارگروه‌های ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اجازه ندهند برنامه‌ها سوری و ظاهری برگزار شود و به جای کمیت به کیفیت برنامه‌ها توجه داشته و روستاها و حاشیه شهرها را بیشتر مدنظر قرار دهند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کردستان بیان کرد: در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی باید همه دعوت باشند و برنامه‌های ما باید برای آحاد جامعه باشد.

وی یادآور شد: آرمانگرا بودن جوانان و هدفمندکردن زندگی آن‌ها نیازمند مهارت است لذا باید تمام تلاش خود را برای تبیین پیام انقلاب و آرمان گرایی جوانان به کار گیریم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: