• جمعه ۱۸ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۲۰:۲۲
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 973-3292-5
  • خبرنگار : 68003
  • منبع خبر : گفتگو

/حمایت از فلسطین؛ آبرو برای ایران/

ایجاد سفارتخانه در بیت‌المقدس با هدف خدشه در اراده ملت فلسطین انجام شد

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کردستان گفت: ایجاد سفارتخانه در بیت‌المقدس با هدف ایجاد خدشه در اراده ملت فلسطین و مسلمانان جهان است  تا بتوانند به اهداف خود در فلسطین برسند.

حجت‌الاسلام مصطفی نوروزی، در حاشیه راهپیمایی روز قدس در گفت‌وگو با ایسنا منطقه کردستان، با اشاره به پیام حضور مردم در راهپیمایی روز قدس اظهار کرد: حضور باشکوه مردم در این راهپیمایی نشانه این است که ملت ایران به دفاع از آرمان‌های امام و رهبری به پای فلسطین ایستاده‌اند.

وی با اشاره به اینکه فلسطین باید به حق واقعی خود یعنی سکنی تمام قد در این منطقه برسد، افزود: بیت المقدس به عنوان قبله اول مسلمانان باید همواره مورد توجه جهانیان قرار بگیرد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کردستان اعلام کرد: امروز می‌بینیم که ایادی استکبار به ویژه آمریکای جهانخوار با حرکت‌های بچه‌گانه و سخیف خود سعی دارند در این حضور باشکوه و ارزشمند مردم در سراسر جهان خدشه وارد کنند.

وی با اشاره به اینکه این حضور پرشور نشان دهنده این است که فلسطین به فلسطینیان متعلق بوده و به آن‌ها برخواهد گشت، بیان کرد: اقدامات اخیر آمریکا و اسرائیل برای دور کردن مسلمانان ازمسیر اصلی‌شان که دفاع از ملت مظلوم فلسطین بوده، یک خواب غیرقابل تعبیری برای اسرائیل است.

حجت‌الاسلام نوروزی عنوان کرد: ایجاد سفارتخانه در بیت‌المقدس با هدف ایجاد خدشه در اراده ملت فلسطین و مسلمانان جهان است  تا بتوانند به اهداف خود در فلسطین برسند.

وی در پایان یادآور شد: آمریکا خود نیز می‌داند این سفارتخانه یک سفارتخانه صوری بوده و خیلی ماندنی نخواهد بود چراکه با این حرکات نمی توانند در مقابل خروش و انتفاضه ملت فلسطین ایستادگی کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: