• جمعه ۱۸ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۹
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 973-1197-5
  • خبرنگار : 68025
  • منبع خبر : گزارش

امام جمعه بیجار:

اگر دشمن یکی بزند ده ها خواهد خورد

حجت السلام والمسلمین مرادی امام جمعه شهرستان بیجار در خطبه های نماز جمعه این شهر گفت: امروز بازوان قدرتمند سپاه، ارتش، بسیج، سربازان گمنام امام زمان(عج)، نیروی انتظامی و صفوف به هم فشرده ملت پشت نظام است.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایسنا منطقه کردستان، مرادی در خطبه های نماز جمعه عبادی سیاسی این هفته که در حسینه بیجار برگزار شد گفت: امام علی (ع) می فرمایند هر کس از خدا تقوا پیشنه کند خداوند او را از هر غم و غصه ای دور می کند و خداوند سبحان تنگناهای زندگی او را به فراغ و فرج قرار می‌دهد.

وی اشاره کرد: حضرت محمد(ص) می‌فرمایند خداوند اقامه نماز جمعه را برای شما یک فریضه واجب قرار داده است. وی ادامه داد: نماز جمعه موقتی نیست و تا روز قیامت به عنوان محل حضور عموم مردم واجب است و پیوسته باشکوه باید برگزار شود.

حجت السلام والمسلمین مرادی در ادامه خطبه اول نماز جمعه شهرستان بیجار اظهار کرد: پیامبر اکرم(ص) می‌فرمایند کسانی که به نماز جمعه بی توجه و بی اعتنا هستند باید بپرهیزند از بی اعتنایشان از نماز جمعه و اگر ادامه دهند این بی رغبتی را خداوند به قلب آنها مهر خواهد زد و آنان از غافلین قرار خواهند گرفت.
وی در خطبه دوم نماز جمعه شهرستان بیجار بیان کرد: امروز بازوان قدرتمند سپاه، ارتش، بسیج، سربازان گمنام امام زمان(عج)، نیروی انتظامی و صفوف به هم فشرده ملت پشت نظام است. اگر دشمن بخواهد یکی بزند ده ها خواهد خورد.

مرادی ادامه داد: امروز مردم بیجار گروس هم همانند سایر نقاط کشور راهپیمایی با شکوه روز قدس را برگزار کردند و برای بار چندم به امام خمینی(ره) لبیک گفتند.

وی با اشاره به تشکیل رژیم غاصب صهیونیستی در سال ۱۹۴۸ میلادی ادامه داد نگاه امام خمینی(ره) این است که مساله یهود از صهیونیست جداست. ما با یهود و مسیحیت مخالفتی نداریم اما با یهودیان نژاد پرست مشکل داریم و اینها یهودیان را هم قبول ندارند.

خطیب نماز جمعه شهرستان بیجار همچنین بیان کرد: در سالیان گذشته که جمهوری اسلامی ایران راهپیمایی روز قدس را برگزار می کرد در کشور های همسایه ایران کسی جرات نداشت شعار مرگ بر اسرائیل سر بدهد اما امروزه راهپیمایی روز قدس در قاره های اروپا، آفریقا، آسیا برگزار می‌شود و مسلمانان و غیر مسلمانان رژیم صهیونیستی را از بین رفتنی و بی ریشه تلقی می‌کنند و جنایاتشان را محکوم می‌کنند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: