• جمعه ۱۸ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۰
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 973-3092-5
  • خبرنگار : 68003
  • منبع خبر : گفتگو

/حمایت از فلسطین؛ آبرو برای ایران/

هدف جنبش‌های صهیونیستی و آمریکا حذف هویت اسلامی از قدس و فلسطین است

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کردستان انتقال سفارت آمریکا به بیت المقدس در ادامه توطئه تأسیس رژیم اشغالگر اسرائیل بوده است، گفت: اهداف غربی‌ها و جنبش جهانی صهیونیسم و پشتیبانان آن‌ها این است که هویت اسلامی قدس و فلسطین را از بین ببرند.

بهرام نصراللهی‌زاده، در حاشیه راهپیمایی روز قدس در گفت‌وگو با ایسنا منطقه کردستان، اظهار کرد: حضور مردم در راهپیمایی روز قدس نشان دهنده این بوده که بعد از سال‌های سال همچنان مسئله قدس همواره مسئله اول جهان اسلام است.

وی با اشاره به اینکه ملت مسلمان هیچگاه از مسئله فلسطین خطور نمی‌کنند، افزود: انتقال سفارت آمریکا به بیت‌المقدس یک پروژه شکست خورده‌ای است چراکه مبتنی بر عدالت نیست.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کردستان اعلام کرد: جوامع اسلامی جهان، ملت مسلمان فلسطین و تمام آزادیخواهان جهان در مقابل این توطئه آمریکا سکوت نخواهند کرد.

وی با اشاره به اینکه این اقدام آمریکا در ادامه توطئه تأسیس رژیم اشغالگر اسرائیل بوده است، بیان کرد: اهداف غربی‌ها و جنبش جهانی صهیونیسم و پشتیبانان آن ها این است که هویت اسلامی قدس و فلسطین را از بین ببرند.

نصراللهی زاده یادآور شد: اقدام سفارت آمریکا به بیت‌المقدس چون با هدف اشغال و غصب کردن بوده است در نتیجه با شکست مواجه خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: