• جمعه ۱۸ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۴
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 973-2992-5
  • خبرنگار : 68003
  • منبع خبر : گزارش

/حمایت از فلسطین؛ آبرو برای ایران/

انتقال سفارت آمریکا به بیت‌المقدس برای جامعه جهانی قابل قبول نیست

فرماندار سنندج گفت: یکی از بزرگترین اشتباهات و خیانت‌ها امروزی به ملت فلسطین انتقال سفارت آمریکا به بیت‌المقدس بوده است، عنوان کرد:  این انتقال برای جامعه جهانی به ویژه مسلمانان قابل قبول نیست.

محمدابراهیم زارعی، فرماندار سنندج در حاشیه راهپیمایی روز قدس در گفت‌وگو با ایسنا از کردستان، اظهار کرد: ملت ایرن همواره باهم متحد و هم صدا بوده و حامی ملت ستمدیده فلسطین و مظلومان جهان هستند.

وی با اشاره به اینکه ملت ایران با هرگونه زورگویی و استکبار مخالف بوده و ستیز دارند، افزود: مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی امروز با حضور در راهپیمایی روز قدس نشان‌دادن که در مقابل هر گونه ظلم و ستم چه به مسلمان و چه به غیر مسلمان مخالف هستند  و با آن مقابله می‌کنند.

فرماندار سنندج یکی از بزرگترین اشتباهات و خیانت‌ها امروزی به ملت فلسطین انتقال سفارت آمریکا به بیت‌المقدس بوده است، عنوان کرد:  این انتقال برای جامعه جهانی به ویژه مسلمانان قابل قبول نیست.

وی با اشاره به اینکه آمریکا با این اقدام خود هیچگاه نمی‌تواند به اهداف خود در فلسطین اشغالی برسد، یادآور شد: این اقدام  آمریکا جز نفاق، ناامنی و ناآرامی برای آمریکا هیچ عواقب دیگری نداشته است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: