• جمعه ۱۸ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۵
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 973-2892-5
  • خبرنگار : 68003
  • منبع خبر : گفتگو

/حمایت از فلسطین؛ آبرو برای ایران/

مسلمانان جهان نسبت به فلسطین احساس مسئولیت می‌کنند

فرمانده انتظامی استان کردستان با اشاره به جنایت‌های رژیم غاصب صهیونیسم در فلسطین اشغالی گفت: مسئله فلسطین مربوط به جهان اسلام است و مسلمانان در رابطه با این امر احساس مسئولیت می‌کنند.

سردار مسعود خرم‌نیا، در حاشیه راهپیمایی روز قدس در گفت‌وگو با ایسنا منطقه کردستان، با اشاره به جنایت‌های رژیم غاصب صهیونیسم در فلسطین اشغالیاظهار کرد: مسئله فلسطین مربوط به جهان اسلام است و مسلمانان در رابطه با این امر احساس مسئولیت می‌کنند.

وی افزود: حضور مسلمانان سراسر جهان در راهپیمایی آخرین جمعه رمضان حاوی این پیام صریح به رژیم صهیونیستی اسرائیل است که ان شاء الله با اتحاد مسلمین فلسطین در حال برگشت به آغوش اسلام است.

فرمانده انتظامی استان کردستان با اشاره به عواقب نافرجام انتقال سفارت آمریکا به بیت المقدس اعلام کرد: از روزی که این انتقال انجام شده فلسطینایان در نوار غزه مخالفت خود را با تقدیم خونشان به جهانیان و جهان اسلام نشان داده‌اند.

وی با اشاره به اینکه اولین حامی رژیم صهیونیستی اسرائیل، آمریکاست، بیان کرد: آمریکا در درجه اول مسئول این جنایت‌ها و خونریزی در نوار غزه و فلسطین بوده وبعد از آن رژیم غاصب اسرائیل است.

خرم‌نیا خاطرنشان کرد: این دو حکومت مستکبر جهان بدانند که با انتقال سفارتخانه به بیت‌المقدس راه به جایی نخواهند برد و زوال آن ها روز به روز بیشتر خواهد بود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: