• جمعه ۱۸ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۹
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 973-2792-5
  • خبرنگار : 68025
  • منبع خبر : گزارش

حمایت از فلسطین؛ آبرو برای ایران/

روز قدس یادگار ارزشمند امام خمینی است

فرماندار بیجار: روز قدس یکی از یادگاران ارزشمند امام خمینی(ره) است.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایسنا منطقه کردستان علی اکبر ورمقانی در سخنرانی خود بین مردم بیجار در تجمع راهپیمایی روز قدس گفت: قدس و بیت المقدس برای امام خمینی(ره) جایگاه و ارزش بسیاری داشت که آخرین جمعه ماه رمضان را به روز قدس نامگذاری کرد و این روز یکی از یادگاران ارزشمند امام خمینی(ره) است.
وی بیان کرد: انقلابیون قبل از پیروزی انقلاب اسلامی و در دهه ۴۰ و ۵۰ تحت فرماندهی حضرت امام مخالفت و انزجار خود را از حکومت غاضب صهیونیستی اعلام کردند.
فرماندار بیجار ادامه داد: به برکت جمهوری اسلامی پس از پیروزی انقلاب مساله قدس یکی از دغدغه های کشور شد. وی گفت: قدس و بیت المقدس برای امام خمینی(ره) انقدر جایگاه و ارزش داشت که آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را به نام روز قدس نامگذاری کردند.
ورمقانی عنوان کرد: یکی از یادگاران ارزشمند، تاریخی و جاودانه امام خمینی(ره) است که رقم زدند و به یادگار گذاشتند و این ابتکار امام اجازه نداد تا قبله اول مسلمین را از یاد ها ببرند.
وی اظهار کرد: امروزه روز قدس یکی از دغدغه های مقام معظم رهبری و ملت ایران از تمامی قومیت ها و مذاهب است که نباید به هیچ وجه از یادها و خاطره ها فراموش شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: