• جمعه ۱۸ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۷
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 973-2592-5
  • خبرنگار : 68018
  • منبع خبر : گزارش

حمایت از فلسطین؛ آبرو برای ایران/

راهپیمایی روز قدس نشانگر وحدت مسلمانان جهان است

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری ضمن ابراز خرسندی از راهپیمایی باشکوه توسط مردم فهیم سنندج، اظهار کرد: این راهپیمایی نشانه همدلی و وحدت میان مسلمین جهان است.
به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، ماموستا فایق رستمی امروز 18 خرداد در راهپیمایی روز قدس  با اشاره به اینکه مسلمانان همیشه در برابر ظالمین ایستادگی کرده اند، عنوان کرد: مردم مسلمان ایران همیشه حامی مظلومان بوده و در مقابل ستمگران ایستادگی کرده است.

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری ضمن اشاره به اینکه راهپیمایی روز قدس نشانه حمایت از مردم مظلوم فلسطین است، گفت: در این روز مبارک مسلمانان این آب و خاک یکپارچه به خیابان ها آمده اند و حمایت خود از مردم ستم دیده فلسطین را اعلام و بانگ الله اکبر سر داده‌اند.

ماموستا رستمی با تاکید بر این مهم که در قرآن وحدت بیان شده است، افزود: وحدت یک اصل اساسی است اگر همه مسلمانان با یکدیگر همدل و متحد باشند دیگر هیچ ستمگری نمی تواند به مظلومی ظلم کند.

وی تصریح کرد: امروزه دشمنان اسلام از اتحاد و وحدت مسلمانان می ترسند و دیگر نمی توانند قلب ایمانداران را تسخیر کنند.

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری در پایان یادآور شد: مردم کُرد امروز با این حضور چشمگیر نشان دادند وفادار به نظام و حامی مظلومین هستند.

 

 

 

 

 

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: