• جمعه ۱۸ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۹
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 973-2492-5
  • خبرنگار : 68013
  • منبع خبر : گفتگو

/حمایت از فلسطین؛ آبرو برای ایران/

آزادسازی قدس از چنگال صهیونیست‌ها نزدیک است

رئیس حوزه هنری کردستان گفت: زمان معكوس زوال رژيم غاصب و ددمنش صهیونیستی شروع شده است و آزادسازی قدس از چنگال صهیونیست‌ها نزدیک است.

امین مرادی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه کردستان، اظهار کرد: روز قدس میراث گرانبهای بنیانگذار فقید نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و نشانی از عمق دور اندیشی و هوشمندی حضرت امام (ره) است که بیانگر اعتقاد و پایبندی اش به اندیشه وحدت و انسجام اسلامی مقابل زورگویان و یکه تازان عرصه جهانی است .

وی افزود: امسال در حالی روز قدس را گرامی می داريم كه ابر قدرت های استكباری در هياهوی تبليغاتی جهان تلاش می کنند تا این رژیم را از منجلاب و فروپاشی نجات دهند و در این راستا دست به هر جنایتی می زنند و زنان و کودکان، پیر وجوان را با بدترین شیوه به شهادت می‌رسانند و لکه ننگ دیگری را به این رژیم کودک کش در تاریخ به ثبت می رسانند.

رئیس حوزه هنری کردستان عنوان کرد: اكنون كه هيمنه پوشالی اين رژيم در سايه مقاومت برادران و خواهران فلسطینی درهم شكسته شده است و زمان معكوس زوال اين رژيم غاصب و ددمنش شروع شده، اين رژيم سفاك در جهت فرار از اين واقعيت از هر عمل وحشيانه ای فرو گذار نمی کند.

وی ادامه داد: اين موضوع اهميت گراميداشت روز قدس را بيش تر از هميشه کرده است و مجامع اسلامی بايد قدرتمندانه تر از سال‌هاي قبل به ياری مردم مقاوم فلسطين بشتابند.

مرادی تصریح کرد: در اين روز مسلمانان جهان يد واحد می شوند و به دور از هرگونه اختلاف برای آزادی بيت المقدس عزيز و سرزمين های اشغالی از يد غارتگران شعار وحدت و همدلي را سر خواهند داد و فریادهای خود را بر سر این رژیم و حامیان غربی و دول خود فروش منطقه خالی کرده و حمایت خود را از مقاومت نشان می دهند.

وی با اشاره به اینکه هنرمندان، هنرجویان و کارکنان حوزه هنري انقلاب اسلامی استان كردستان اين روز بزرگ را گرامي داشته و تكريم و تعظيم آن را فريضه اي مقدس و والا مي دانند، خاطرنشان کرد: از تمامی هنرمندان استان دعوت می کنیم همدوش ساير مردم آزاده و سرافراز ايران اسلامي با حضور خود همچون گذشته بر شكوه و عظمت آن بيفزايند و از لحظه لحظه های اين ماه مبارك و اين روز گرامی كه به فرموده بنيانگذار فقيد نظام اسلامي «می تواند تعيين كننده سرنوشت مردم فلسطين باشد» در تبيين ريشه ها و پيامدهای تجاوز صهيونيست ها به فلسطين و ظلم آمريكا و همدستانش به اسلام و مسلمين بيشترين استفاده را کنند.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: