• جمعه ۱۸ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۲
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 973-2392-5
  • خبرنگار : 68013
  • منبع خبر : گزارش

/حمایت از فلسطین؛ آبرو برای ایران/

رژیم صهیونیستی یکی از مصادیق بارز کفر در مقابل اسلام است

رژیم غاصب صهیونیستی یکی از مصادیق بارز کفر در مقابل اسلام است و البته انتظار هم همین است، چرا که یهود همیشه سرسخت ترین دشمنان مسلمین بوده اند و خواهند بود و همه مسلمانان و پیروان محمد (ص) وظیفه دارند برای نابودی آنها تلاش کنند.

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان،  حجت الاسلام مختار کرمی، مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان در یادداشتی آورده است:  یکی از تاکیدات دین مبین اسلام همواره توجه به مظلومان بوده و دفاع از مظلوم و ایستادگی در مقابل ظالم و ستمگر از عمده وظایف انبیاء الهی بوده است و نمی توان در میان پیامبران الهی موردی را پیدا کرد که یکی از ماموریت‌هایش مبارزه با اسکبار و کفر نبوده باشد .

این ماموریت بزرگ الهی از خلقت آدم تاکنون همچنان ادامه دارد و همواره مستضعفان و ظالمان در مقابل همدیگر قرار داشته اند و هرگز این جبهه از بین نخواهد رفت.

ما از مکتب اسلام و رسول گرامیش یاد گرفته ایم که دین از سیاست جدا نیست و حکومت اسلامی باید براین اساس حرکت کند و نسبت به مسایل اجتماعی و... حساس باشد.

در جامعه امروزی ما هم اکنون استکبار و مظلومین عالم در مقابل هم ایستاده اند و در جای جای نقاط عالم این مهم رخ می دهد و بارزترین مقاومت و مبارزه در فلسطین اشغالی و درمقابل رژیم غاصب صهیونیستی است.

رژیم غاصب صهیونیستی یکی از مصادیق بارز کفر در مقابل اسلام است و البته انتظار هم همین است، چرا که یهود همیشه سرسخت ترین دشمنان مسلمین بوده اند و خواهند بود و همه مسلمانان و پیروان محمد (ص) وظیفه دارند برای نابودی آن تلاش کنند.

گرچه متاسفانه بعضی از کشورهای وا رفته مسلمان به دلیل بی کفایتی و دنیا پرستی نه تنها از ملت مظلوم و بی دفاع فلسطین حمایت نمی کنند بلکه رسما از رژیم کودک کش اسراییل دفاع هم می کنند اما هستند ملت ها و انسان های آزاده ای که به تاسی از نبی مکرم اسلام از زنان و کودکان فلسطین اشغالی دفاع می کنند.

انسان بسیار متاثر می شود از کسانی که به ظاهر خود را مسلمان می نامند و نه تنها از حق دفاع نمی کنند بلکه برای ظالمین دست هم می زنند.

ما مسلمانیم و براساس آموزه های دینی و توصیه دین مبین اسلام موظف هستیم که از ملت مظلوم فلسطین دفاع کنیم.

گاهی از سوی برخی از معاندین نظام که اصولا دینی هم ندارند شبهاتی در خصوص حمایت جمهوری اسلامی از فلسطین را مطرح می کنند و بعضی هم جاهلانه آن را تکرار می کند در حالی که این حمایت و دفاع نه تنها یک حرکت سیاسی بلکه یک وظیفه برگرفته از دین است و براساس فرمایش رسول گرامی اسلام که فرمود "من اصبح و لم یهتم بامور المسلمین فلیس بمسلم" اگر کسی در این مساله از مظلومان بی دفاع حمایت نکند از دایره مسلمانی خارج خواهد شد عمل می کند.

لذا نظام مقدس جمهوری اسلامی بر مبنای اعلام همیشگی امام راحل عظیم الشان هر سال جمعه آخر ماه مبارک رمضان علیه رژیم غاصب صهیونیستی همگام با همه آزادیخواهان جهان تظاهرات می کند و امیدوارانه و براساس سخن حضرت امام خامنه ایی عزیز که فرمودند "تا ۲۵ سال آینده اسرائیل از بین خواهد رفت" در جهت نابودی آن حرکت می کنیم، و اطمینان داریم این وعده از یک نفس قدسی و برمبنای وعده های خدای متعال اعلام شده و غاصب به طور حتمی رو به زوال است و ما مسلمانان دست از مبارزه با سرسخت ترین دشمنمان بر نخواهیم داشت، انشاءالله در روز قدس با صلابت و اقتدار همیشگی به دعوت رهبری معظم انقلاب لبیک خواهیم گفت و در تظاهرات میلیونی روزه داران شرکت می کنیم.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: