• پنجشنبه ۱۷ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۴
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 973-2092-5
  • خبرنگار : 68013
  • منبع خبر : گزارش

دعوت استاندار کردستان از مردم برای مشارکت گسترده در راهپیمایی روز قدس

استاندار کردستان در پیامی از همه مردم خواست در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت کرده و حمایت قاطع خود را از مردم فلسطین در برابر دشمن صهیونیستی نشان دهند.

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان متن پیام به این شرح است؛

نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان هر سال توسط بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی(ره) گامی بلند برای ایجاد اتحاد میان ملت‌ها و کشورهای مسلمان در حمایت از مردم مظلوم فلسطین و قدس شریف به عنوان اولین قبله‌گاه مسلمین بود.

ملت فلسطین سالهاست در برابر دشمن بی رحم و کودک‌کُش صهیونیستی با دستان خالی و تقدیم خون جوانان خود به دفاع از آرمان‌های بزرگ اسلامی و انسانی برخواسته است و این روزها رژیم غاصب صهیونیستی در برابر دیدگان همه بشریت دست به جنایت می‌زند و همه میثاق نامه‌های حقوق بشری را برای رسیدن به مطامع پلید خود زیر پا گذاشته است.

اینجانب از همه مردم شریف، با ایمان و گرانقدر استان کردستان از هر صنف و گروه و تفکری می‌خواهم در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان با حضور گسترده و پرشور در راهپیمایی روز قدس یکبار دیگر با آرمان‌های ملت مظلوم و زجر کشیده‌ی فلسطین تجدید پیمان کرده و صدای مظلومیت برادران دینی خود را در جهان طنین‌انداز کنند.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: