• سه شنبه ۱۵ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۲۱:۱۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 973-5690-5
  • خبرنگار : 68003
  • منبع خبر : گفتگو

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان:

طرح توسعه مشاغل خانگی فرصت مناسبی برای ایجاد اشتغال در کردستان

مدیرکل کار،تعاون و رفاه اجتماعی استان کردستان از اجرای  با طرح توسعه مشاغل خانگی همزمان با هفت استان کشور خبر داد و گفت: طرح توسعه مشاغل خانگی فرصت مناسبی برای  اشتغالزایی در استان است.
برهان صلواتی در گفت و گو با ایسنا منطقه کردستان، اظهار کرد: این طرح در راستای تفاهم نامه بین جهاددانشگاهی، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و صندوق کارآفرینی امید اجرا می شود.
وی افزود: در راستای اجرای این طرح در استان زمینه اشتغالزایی دو هزار و ۶۰۰ نفر در بخش مشاغل خانگی فراهم می شود.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با اشاره به اینکه جهاددانشگاهی  مجری این طرح بوده است، افزود: جهاد دانشگاهی به‌عنوان مجری طرح توسعه مشاغل خانگی و تسهیلگر و نهاد واسطه ای برای ایجاد اشتغال در استان انتخاب شده است.
صلواتی عنوان کرد: اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان به عنوان ناظر طرح و با همکاری جهاددانشگاهی تلاش می کنند این سهمیه در بخش مشاغل خانگی تحقق یابد.
وی در ادامه از عموم مردم استان به ویژه دانش آموختگان دانشگاهی خواست هرچه سریع تر نسبت به ثبت نام خود  در این طرح اقدام کنند.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کردستان اعلام کرد: علاقمندان به طرح مشاغل خانگی باید هرچه زودتر با مراجعه به سایت www.inhb.ir  نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.
وی با اشاره به رویکرد مناسب جهاددانشگاهی کردستان یادآور شد: رویکرد جهاددانشگاهی در اجرای این طرح جهادی عمل کردن، پیگیری، کار علمی و مطالعاتی، ارتباط مستقیم و پاسخگویی به متقاضیان، هماهنگی با سازمان ها و دستگاه های اجرایی مرتبط است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: