• سه شنبه ۱۵ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۵
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 973-1892-5
  • خبرنگار : 68025
  • منبع خبر : گفتگو

امام جمعه اهل سنت بیجار در گفتگو با ایسنا:

پایبندی به اصول انقلاب مهمترین وظیفه هر فرد انقلابی است

امام جمعه اهل سنت بیجار گفت: بزرگترین وظیفه هر فرد انقلابی نسبت به انقلاب، نظام، آرمان های نظام، منویات بنیان گذار کبیر انقلاب و مقام معظم رهبری این است که پایبند باشند به اصول و قواعدی که از اول انقلاب طرح شده است و این دلبستگی باید وجود داشته باشد.

ماموستا محمدی امام جمعه اهل سنت شهرستان بیجار امروز در گفت‌وگو اختصاصی با خبرنگار ایسنا منطقه کردستان با اشاره به رسیدن انقلاب به ۴۰ سالگی اظهار کرد: مردمی بودن انقلاب، مطیع بودن مردم در مسائل دینی و شرعی، اطاعت از  ولی فقیه که به عنوان یک محور وحدت بین مردم بوده، از عوامل اصلی دوام انقلاب تاکنون است.

وی ادامه داد: همین که مردم نسبت به اسلام و آرمان های انقلاب پایبند هستند و در مقابل هجمه ها و حمله های سخت افزاری و نرم افزاری دشمن مقاومت کرده اند از عوامل ماندگار انقلاب طی ۴ دهه است.

ماموستا محمدی بیان کرد: امام خمینی(ره) به عنوان یک شخصیت عالم و مرجع در مسائل دینی و شخصیتی بیدار که در مسیر بیداری اسلامی و وحدت اسلامی حرکت کرده اند عالمی مهم در بین علما بودند.

امام جمعه اهل سنت بیجار اظهار کرد: بزرگترین وظیفه هر فرد انقلابی نسبت به انقلاب، نظام، آرمان های نظام، منویات بنیان گذار کبیر انقلاب و مقام معظم رهبری این است که پایبند باشند به اصول و قواعدی که از اول انقلاب طرح شده است و این دلبستگی باید وجود داشته باشد.

وی ادامه داد: بزرگترین وظیفه ما به عنوان دلدادگان انقلاب و کسانی که دغدغه انقلاب را دارند این است که فرمایشات مقام معظم رهبری را فصل الخطاب و نصب العین خود قرار دهیم و نسبت به عزت مندی انقلاب اسلامی و همچنین اهدافی که انقلاب ترسیم کرده پایبند باشیم، چرا که در این صورت می‌توانیم در خیلی از عرصه ها موفق باشیم.

محمدی ادامه داد: حفظ حرمت بیت امام خمینی (ره) برای مردم و کسانی که در آن محیط کار می‌کنند بسیار مهم است.

وی ادامه داد: زمانی که به قم شرف یاب شدیم بیت امام خمینی(ره) را در قم دیدیم که در کمال ساده زیستی بودند؛ این ساده زیستی باید برای همه ما درس باشد و در مسیر ساده زیستی که شایسته و شایان شخصیت مانند امام خمینی(ره) است زندگی کنیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: