• یکشنبه ۱۳ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۲۱:۱۶
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 973-4191-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : گزارش

ایجاد پارک های بزرگ مقیاس در سنندج

رئیس شورای اسلامی شهر سنندج گفت: شهرداری در نظر دارد پارک های بزرگ مقیاسی در سطح شهر ایجاد کند.
به گزارش ایسنا، منطقه کردستان؛ جلال شریعتی، امروز یکشنبه در جلسه اعضای شورای شهر سنندج که با حضور احسن علوی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی برگزار شد، با اشاره به سرمایه گذاری چندین میلیارد تومان در سطح شهر اظهار کرد: شهرداری در نظر دارد پارک های بزرگ مقیاسی در شهر ایجاد کند چرا که شاهد تراکم بسیار مردم در فضای سبز هستیم و پارک ها جوابگوی جمعیت شهر سنندج نیستند.
وی با بیان اجرای طرح شهرداری الکترونیک در شهر سنندج عنوان کرد: شهرداری الکترونیک از دیگر خدماتی است که در شهر سنندج در حال اجرا است. 
رئیس شورای مجلس اسلامی سنندج عنوان کرد: این طرح شامل هوشمندسازی شهرداری هاست و کار بسیار ارزشمندی در نوع خود است.
وی ادامه داد: شهرداری سنندج پروژه های بزرگی را در دست احداث دارد، از جمله کمربندی آبیدر، کمربندی توحید بلوار معتمد وزیری و سی متری دگران که همه این پروژه ها با جدیت در حال پیگیری است.
شریعتی در خصوص طرح ساماندهی دستفروش های سطح شهر سنندج تصریح کرد: شهرداری ساماندهی دسفروشان را در دست کارشناسی دارد که بعد از ماه مبارک رمضان در این راستا اقداماتی همچون احداث جمعه بازار بانوان کارآفرین در پارکینگ طبقاتی عبدالعلی سنندجی را انجام خواهیم داد.
وی با بیان مشکلات و موانع پیشروی اجرای پروژه های شهرداری گفت: طرح احداث بلواری در پادگان ارتش پیشامده که متاسفانه فرمانده محترم ارتش مخالف آن است.
وی افزود: این طرح تکمیل کننده  مسیر سنندج مریوان خواهد بود که می‌تواند نقاط زیادی از جاده فرسوده و ناکارآمد مریوان را اصلاح کند.
رئیس شورای اسلامی شهر سنندج در ادامه افزود: متاسفانه اداره اوقاف سنندج هماهنگی لازم را با شهرداری و شورای شهر ندارد این درحالی است که ۳۰درصد زمین های شهر سنندج متعلق به اوقاف بوده و این مشکلاتی را برای دو طرف به وجود آورده است.
شریعتی با اشاره به فرسودگی ناوگان عمومی درون شهری سنندج اظهار کرد: مشکل دیگر شهرداری فرسودگی ناوگان حمل و نقل عمومی درون شهری است و متاسفانه به علت اقدام دیرهنگام شهرداری سهمیه خودروهای حمل و نقل عمومی بین سایر شهرها تقسیم شده و ما هم از طریق شهرداری و هم از طریق نماینده شهرهای سنندج، کامیاران و دیواندره در مجلس پیگیر این سهمیه هستیم.
وی در خصوص وضعیت آسفالت شهر سنندج خاطرنشان کرد: امسال به علت نبود قیر عملیات آسفالت در شهر سنندج نداشته ایم و خیلی از محلات با وجود واریز همیاری، عملیات آسفالتشان همچنان انجام نشده است.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: