• یکشنبه ۱۳ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۳
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 973-1393-5
  • خبرنگار : 68002
  • منبع خبر : گفتگو

رئیس آموزش و پرورش استثنایی کردستان خبر داد:

برپایی 12 پایگاه فعالیت های تابستانی برای دانش‌آموزان با نیازهای ویژه استان

رئیس آموزش و پرورش استثنایی استان از برپایی 12 پایگاه فعالیت های تابستانی برای دانش‌آموزان با نیازهای ویژه استان در تابستان جاری خبرداد .

خلیل رنجبر در گفت و گو با ایسنا منطقه کردستان، اظهار کرد:320 دانش‌آموز با نیازهای ویژه در این پایگاه‌ها شرکت خواهند کرد که از این تعداد 120 نفر دختر و 200 نفر پسر هستند که از خدمات ورزشی، آموزشی، تربیتی، اجتماعی، فرهنگی و مهارتی  ارائه‌شده در این پایگاه‌ها بهره‌مند خواهد شد.

وی بابیان اینکه برنامه‌ریزی برای اجرای برنامه‌های متنوع در اوقات فراغت دانش‌آموزان با نیازهای ویژه و غنی‌سازی اوقات فراغت آنان در ارتقاء توانمندی‌های آنان نقش مؤثری دارد؛ تصریح کرد:12 پایگاه در تابستان جاری ویژه دانش‌آموزان با نیازهای ویژه در سطح استان فعالیت خواهند داشت.

رئیس آموزش‌وپرورش استثنایی استان با اشاره به کلام امام خمینی (ره) خدمت به معلولان را خدمت به نبی اکرم (ص) دانست و افزود: دانش‌آموزان با نیازهای ویژه استان با کسب رتبه‌های برتر فرهنگی و ورزشی در سطح کشور و در مسابقات پار آسیایی و پارالمپیک به دفعات توانمندی‌ها خود را به اثبات رسانده‌اند.

رنجبر گفت: تعداد این پایگاه‌ها در مقایسه با سال گذشته رشد 20 درصدی و از لحاظ جمعیت دانش‌آموزی تحت پوشش رشد 30 درصدی را نشان می‌دهد.

وی افزود: در تابستان 96 پایگاه‌های تابستانی برای دانش‌آموزان با نیازهای ویژه در 8 شهرستان در سطح استان فعال بودند که در تابستان جاری تلاش می‌نمایم 10 شهرستان تحت پوشش قرار گیرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: