• یکشنبه ۱۳ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۶
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 973-1293-5
  • خبرنگار : 68002
  • منبع خبر : گزارش

مدیرکل آموزش و پرورش کردستان خبر داد:

موفقیت دانش آموزان استان در مرحله اول نهمین المپیاد دانش آموزی نانو

مدیرکل آموزش‌وپرورش کردستان از موفقیت دانش‌آموزان استان در مرحله اول نهمین المپیاد دانش‌آموزی نانو در سال تحصیلی جاری خبر داد .

رشید قربا نی در گفت‌وگو با ایسنا منطقه کردستان، در مرحله اول نهمین المپیاد نانو 45 نفر از دانش‌آموزان استان با درخشش به مرحله دوم این المپیاد راه یافتند.

وی افزود: بر اساس اعلام نتایج مرحله اول این المپیاد توسط باشگاه نانوی کشور، دانش‌آموزان استان با کسب 45 رتبه برتر کشوری و با اختصاص 10/29 درصد کل پذیرفته‌شدگان کشوری به جمع 437 دانش‌آموز راه‌یافته و به همراه دانش‌آموزان استان‌های بوشهر و خراسان رضوی به‌عنوان 3 استان برتر به مرحله دوم این المپیاد که تیرماه 97 برگزار می‌شود راه یافتند.

قربانی در ادامه افزود : در همین راستا اردوی متمرکز استانی با حضور اساتید برجسته کشوری نانو برای حضور فعال و مؤثر دانش‌آموزان برگزیده استان در مرحله دوم المپیاد، تیرماه 97 در سنندج برگزار خواهد شد.

وی با تبریک این موفقیت ارزشمند به دانش‌آموزان برگزیده، اولیای گرامی، مدارس و دبیران تلاشگر دانش‌آموزان منتخب، مدیران و عوامل پژوهش سراهای دانش‌آموزی و جامعه دانش‌آموزی و فرهنگیان استان و کلیه دست‌اندرکاران امر، این موفقیت را مرهون زحمات و تلاش کلیه مجموعه عنوان کرد.

گفتنی است در هشتمین المپیاد دانش‌آموزی نانو 8 نفر از دانش‌آموزان استان به مرحله نهایی المپیاد نانو راه یافتند که حاصل این موفقیت کسب یک مدال طلا و 2 مدال برنز المپیاد، پنج دیپلم افتخار و احراز رتبه اول کشوری بود.    

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: