• شنبه ۱۲ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۹
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 973-997-5
  • خبرنگار : 68021
  • منبع خبر : گزارش

رونمایی از طرح برتر "مسابقه طراحی رستوران و کافی شاپ بر روی پل عابر پیاده رودخانه سقز"

آیین رونمایی از طرح برتر "مسابقه طراحی رستوران و کافی شاپ بر روی پل عابر پیاده رودخانه سقز" با حضور مسئولان و سرمایه گذاران برگزار شد .

به گزارش خبرگزاری ایسنا منطقه کردستان، این مراسم با حضور نماینده مردم شریف شهرستان های سقز و بانه، شهردار سقز، اعضای شورای شهر، معاون عمرانی فرماندار، سرمایه گذاران و جمعی از مسئولان و شهروندان در محل پل عابر پیاده بر روی "چه م" سقز برگزار شد .

در ابتدای مراسم دکتر چیا صالحی بابامیر، شهردار سقز با اشاره به ارسال ۲۰ طرح به دبیرخانه برگزاری این مسابقه افزود: هیئت داوران پس از بررسی طرح ها و با در نظر گرفتن آیتم های مرتبط با شرایط فرهنگی - تاریخی شهر سقز ۳ طرح را به عنوان طرح های برتر معرفی کردند .

مهندس دوغی رئیس شورای شهر سقز ، با اشاره به پتانسیل شهری سقز به ویژه حاشیه رودخانه این شهر جهت جذب سرمایه گذار بخش خصوصی، افزود: آماده کردن طرح ها و پکیج های سرمایه گذاری توسط کارشناسان شهرداری ضروریست و امید است که در این دوره بتوان چند پروژه را با مشارکت سرمایه گذار بخش خصوصی در حاشیه رودخانه سقز به سر انجام رساند .

محسن بیگلری، نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی ، نیز در این مراسم با بیان اینکه مدت زمان انجام اقدامات و کارهای عمرانی با توجه به شرایط آب و هوایی منطقه محدود است، گفت: اتخاذ تدابیر لازم برای پیشبرد و تسریع در امورات عمرانی و زیربنایی لازم است.

وی با اذعان به اینکه نظام مهندسی شهرستان سقز در میان شهرهای استان و حتی کشوری سرآمد هستند، اظهار امیدواری کرد، با همکاری و تعامل بیشتر سازمان نظام مهندسی با نهادهای اجرایی و خدماتی و همت بیش از پیش شهرداری در زمینه طرح های زیربنایی و عمرانی به سوی توسعه شهری "سقز نگین کردستان" گام برداشت .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: