• چهارشنبه ۹ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۲۳:۲۸
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 973-1494-5
  • خبرنگار : 68018
  • منبع خبر : گزارش

استاندار کردستان:

هنرمندان کردستان به فکر تشکیل انجمن باشند

استاندار کردستان گفت: هنرمندان استان کردستان برای اینکه انسجام بیشتری داشته باشند باید یک انجمن تشکیل بدهند.
به گزارش ایسنا منطقه کردستان، بهمن مرادنیا شامگاه چهارشنبه 9 خرداد در مراسم افتتاحیه گالری سوره سینما بهمن اظهار کرد: هنرمندان استان در کشور بی نظیر هستند و داشتن چنین گالری هایی برای این قشر الزامی است.
وی ضمن اشاره به اینکه باید از هنرمندان حمایت شود، عنوان کرد: در جلسه ای که با هنرمندان استان داشته ایم مقرر شد که انجمنی در خصوص بررسی وضعیت هنرمندان  تشکیل داده شود که تا به حال این مهم انجام نشده است.
استاندار کردستان با تاکید بر این مهم که بررسی مسائل هنرمندان به صورت شخصی قابل اجرا نیست، گفت: امروزه باید شرایطی به وجود آوریم که هنرمندان این دیار در تمام کشور بتوانند نمایشگاه برپا کنند و آثار خود را برای همگان به نمایش درآورند.
مرادنیا در پایان یادآور شد: گالری سوره پردیس سینما بهمن یک پتانسیل مهم برای عرصه هنر این استان است و امیدوارم در آینده شاهد چنین گالری های مجهزی باشیم.
امین مرادی رئیس حوزه هنری استان در حاشیه این مراسم به خبر نگاران گفت: پردیس سینما بهمن سنندج یکی از مجهز ترین پردیس های کشور است.
وی ضمن اشاره به اینکه مجموعه پردیس بهمن سنندج استودیوی صدای مجهز را دارد، بیان کرد: در این مجموعه 3 سالن سینمایی استاندارد وجود دارد که در طول روز 7 فیلم اکران می کند.
مرادی در پایان از حمایت های استانداری تشکر و یادآور شد: گالری سوره پردیس سینما بهمن در مدت 3 ماه بازسازی و بیش از 60 میلیون تومان هزینه شده است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: