• چهارشنبه ۹ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۳
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 973-2791-5
  • خبرنگار : 68017
  • منبع خبر : گزارش

انتقاد فرماندار بانه از نحوه توزیع اقلام ویژه طرح ضیافت در استان

فرماندار بانه از توزیع اقلام ویژه طرح تنظیم بازار ویژه ماه رمضان انتقاد کرد و خواستار توزیع کالاهای اساسی بر اساس جمعیت شهرستان‌های استان شد.

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، محمد فلاحی عصر امروز چهارشنبه(9 خرداد) در سومین جلسه کمیسیون تنظیم بازار، اظهار کرد:  از 600 تن سهمیه برنج استان در طرح ضیافت، تنها 25 تن به شهرستان بانه اختصاص داده شده که با توجه به شاخص جمعیتی این میزان منصفانه نیست و جمعیت سال 1390 در این توزیع‌ها مورد توجه قرار گرفته است.

وی افزود: تنها 1.4 درصد از سهمیه گوشت قرمز استان نیز به شهرستان بانه اختصاص داده شده که با توجه به افزایش قیمت اقلام خوراکی بویژه گوشت در این شهرستان، باید در این زمینه تجدیدنظر شود.

مدیر تنظیم بازار سازمان جهاد کشاورزی کردستان نیز در ادامه افزایش قیمت گوشت در شهرستان بانه را ناشی از وارد کردن گوشت از تهران و عدم توان نقدینگی عاملان خرید گوشت از مرکز استان بوده اعلام کرد.

شهریار حنیفی با اشاره به اینکه به اندازه کافی گوشت برای توزیع در استان در اختیار داریم، گفت: در صورتیکه عاملان خرید اعلام نیاز کنند و توان پرداخت نقدی مبلغ را داشته باشند، آماده توزیع گوشت در بانه و سایر شهرستان‌های استان را داریم.

وی اعلام کرد: از ابتدای سال تا کنون 1800 تن برنج در استان توزیع شده که به ازای هر نفر 20 کیلوگرم و 250 می‌باشد و در حال حاضر هم به اندازه کافی برنج برای توزیع در شهرستان‌های استان در اختیار داریم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: