• سه شنبه ۸ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۰
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 973-897-5
  • خبرنگار : 68025
  • منبع خبر : گزارش

نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی:

مرگ بر آمریکا را باید در عملکردها نشان دهیم/ با آتش زدن پرچم در مجلس مخالفم

نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی، به خروج آمریکا از برجام اشاره کرد و گفت: شخصا با آتش زدن پرچم در مجلس موافق نبودم و ما باید مرگ بر آمریکا را با عملکرد و کارهایمان نشان دهیم.
به گزارش ایسنا منطقه کردستان، حمداله کریمی در نشست با اصحاب رسانه شهرستان بیجار اظهار کرد: عملکرد ۲ ساله خود را به زودی منتشر خواهم کرد و در خدمت مردم قرار می گیرد.
وی با اشاره به پاسخگویی به مردم در فضای مجازی بیان کرد: شخصا علاقه مندم در فضای مجازی سوالات مردم را پاسخ دهم، چیز پوشیده ای ندارم و صحبت های خود را شفاف مطرح می کنم، باید شرایط و بستر مناسب و سالمی برای پاسخگویی به مردم فراهم شود.

وی افزود: اگر کاری در شهرستان انجام شده است تنهابه وسیله شخص بنده نیست و هر اقدامی صورت می گرید دیگران نیز نقش داشته اند و منکر کار دیگران نیستم، کار برای جمع، همه و تیم است و غیر این باشد قطعاً مشکلات حل نمی شود.
کریمی با  بیان اینکه مطالبات مردم باید بر اساس وظایف باشد ادامه داد: ضعف در بعضی از بخش ها و فشار مردمی باعث می‌شود در خیلی از بحث ها ورود کنم.
وی با اشاره به اینکه ۸۰ درصد مصرف صنعت گردشگری بومی و ایرانی است عنوان کرد:  توسعه صنعت گردشگری می تواند نه تنها بیجار بلکه کشور را از وابستگی به نفت نجات دهد. 
کریمی در ادامه از تخصیص وام ۵۰۰ میلیون تومانی برای احداث پمپ بنزین در شهر پیرتاج خبر داد.
 نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: فرمانداری بیجار به فرمانداری درجه ۲ ارتقا می یابد و دارای ۲ معاون  می شود.
وی اظهار کرد: مصوبه منطقه ویژه اقتصادی را بدون مصوبه استان از مجلس می گیرم.
این مقام مسئول ادامه داد: مشکلات کشتارگاه ماهان حاد است، تا کنون ورود نکرده ام و هیچ قولی برای راه اندازی مجدد آن به مردم نمی دهم.
حمدالله کریمی به خروج آمریکا از  برجام اشاره کرد و گفت: شخصا با آتش زدن پرچم در مجلس موافق نبودم و ما باید مرگ بر آمریکا را با عملکرد و کارهایمان نشان دهیم.
وی در ادامه از گازرسانی به ۱۸ روستای بیجار طی دو سال گذشته داد و گفت: گاز رسانی به ۲۲ روستای دیگر این شهرستان در دستور کار قرار دارد. کریمی بیان کرد: اگر دولت قرار است مرزها را ببندد باید غافل از این نباشیم که صنعت را برای اقتصاد مردم وارد کنیم و باید صنعت جایگزین شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: