• سه شنبه ۸ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۰
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 973-1394-5
  • خبرنگار : 68013
  • منبع خبر : گزارش

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش کردستان :

نتایج مرحله استانی مسابقات فرهنگی هنری دانش آموزان اعلام شد

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش کردستان از اعلام نتایج مرحله استانی سی و ششمین دوره مسابقات فرهنگی هنری دانش آموزان در سال تحصیلی جاری خبر داد .

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، حجت الله نریمانی در جمع خبرنگاران، با اعلام اینکه این مسابقات در چهار مرحله آموزشگاه، شهرستان، استان و کشوری برگزار می شود، گفت: در مرحله آموزشگاهی این مسابقات تعداد 150 هزار دانش آموز شرکت کردند .

وی افزود: در مرحله شهرستانی پس از داوری رتبه های برتر، یک هزار و 700 اثر برگزیده به مرحله استانی راه پیدا کرد که در نهایت 170 اثر برگزیده جهت ارسال به مرحله کشوری انتخاب و طبق جدول زمان بندی اعلام شده از طرف وزارت آموزش و پرورش ارسال خواهد شد .

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش کردستان عنوان کرد: سی و ششمین دوره مسابقات فرهنگی هنری دانش آموزان در کلیه مدارس استان کردستان در سه دوره تحصیلی در دو بخش فرهنگی شامل رشته های شعر، داستان، نقد ادبی، مقاله پژوهشی، وبلاگ نویسی، بازی های رایانه ای و نشریه الکترونیکی و همچنین بخش هنری شامل هنرهای آوایی، هنرهای نمایشی، فیلم کوتاه و هنرهای دستی و تجسمی برگزار شد .

برای مشاهده اسامی برگزیدگان سرود همگانی و نقاشی همگانی سی و ششمین دوره مسابقات فرهنگی هنری در مرحله استانی به سایت آموزش و پرورش استان کردستان مراجعه کنید.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: