• سه شنبه ۸ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۰
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 973-1395-5
  • خبرنگار : 68013
  • منبع خبر : گزارش

مدیرکل ورزش و جوانان کردستان:

احداث 3 پروژه ورزشی در شهرستان سروآباد آغاز می شود

مدیرکل ورزش و جوانان کردستان از احداث سه پروژه ورزشی در این شهرستان با اعتبارات استانی در سال جاری خبر داد .

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، حامد جولائی در دیدار با فرماندار سروآباد از احداث سه پروژه ورزشی در این شهرستان با اعتبارات ملی و استانی در سال جاری خبر داد .

وی افزود: شهرستان سروآباد در بخش ورزشی دارای پتانسل ها و استعدادهای خوبی است که با دارا بودن یک شرایط مطلوب باید زیرساخت های آن تقویت شود .

مدیرکل ورزش و جوانان کردستان عنوان کرد: احداث سه پروژه ورزشی امسال در دستور کار قرار گرفته است و ساخت آنها هر چه زودتر آغاز خواهد شد .

وی تصریح کرد: با توجه به شرایط اقلیمی مناسب برای قایقرانی آب های خروشان در شهرستان سروآباد نخستین کمپ این رشته جذاب ورزشی از محل اعتبارات استانی احداث می شود .

جولایی خاطر نشان کرد: مشاور احداث طرح کمپ تعیین شده است که کارشناسان اداره کل و شهرستان سروآباد در حال انتخاب زمین مناسب برای ساخت این پروژه ورزشی هستند .

مدیرکل ورزش و جوانان کردستان عنوان کرد: منطقه اورامان دارای بیشترین سکنه و جمعیت در شهرستان سروآباد است که از داشتن یک سالن و مکان ورزشی محروم می باشد که با برنامه ریزی صورت گرفته یک سالن سقف بلند ورزشی با 2500 متر مربع از محل اعتبارات استانی احداث خواهد شد .

وی از ادامه احداث زورخانه سروآباد خبر داد و گفت: امسال 700 میلیون تومان از محل اعتبارات مالیات بر ارزش افزوده برای ادامه ساخت زورخانه ان شهرستان در نظر گرفته شده است .

جولائی در پایان اظهار کرد: شهرستان سروآباد با دارا بودن بیشترین جمعیت روستایی با همکاری فرمانداری برنامه ها و فعالیت های شاخصی در بخش زیر ساختی و برگزاری مسابقات و جشنواره را در سال جاری در نظر داریم که به بهترین نحو آنها را اجرا کنیم.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: