• شنبه ۵ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۰
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 973-795-5
  • خبرنگار : 68018
  • منبع خبر : گزارش

نماینده ولی فقیه در کردستان:

مسئولین جامعه را به تحرک و ورزش کردن تشویق کنند

حجت الاسلام و المسلمین سید محمد حسینی شاهرودی نماینده ولی فقیه در کردستان با اشاره به اینکه مسئولین باید جامعه را به تحرک و ورزش کردن تشویق کنند گفت: ایران در این زمینه استعدادهای بسیار بالایی دارد و باید از فکر جوانان، طرح ها و ایده های آنان استفاده و کارهای بزرگ را به جوانان واگذار کرد .

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، حجت الاسلام و المسلمین سید محمد حسینی شاهرودی در جلسه با مدیرکل و معاونین ورزش و جوانان استان اظهار کرد: توسعه زیر ساخت های ورزشی در پیشرفت و رشد ورزش نقش بسزایی دارد و باید به آن توجه شود.

وی افزود : باید با استفاده از تمامی ظرفیت های ادارات و ارگان های استان به ورزش های عمومی و همگانی توجه شود تا جامعه ایی سالم و با نشاط داشته باشیم.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان به کار فرهنگی و آموزشی در زمینه ایجاد سلامتی برای جامعه تاکید کرد و افزود: مسئولین جامعه را به تحرک و ورزش کردن تشویق کنند و با هزینه های کم ورزش های پر تحرکی را ایجاد نمایند.

حجت الاسلام و المسلمین سید محمد حسینی شاهرودی در ادامه بیان کرد: برای پیشرفت و توسعه باید از همه امکانات جهت ورزش همگانی و قهرمانی استفاده کنیم و باید همه دستگاه ها در این راستا پای کار آمده و تلاش کنند.

وی به استعدادهای بسیار بالایی در ایران اشاره کرد و افزود: باید از فکر جوانان، طرح ها و ایده های آنان استفاده شود و با ساماندهی و شناسایی جوانان کارهای بزرگ را به آنان واگذار کرد.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان تصریح کرد: با برنامه ریزی و فعالیت درست فرهنگ کار و اشتغال را برای جوانان ایجاد کنیم و تأثیرگذاری آن را در جامعه نشان دهیم.

حجت الاسلام و المسلمین حسینی شاهرودی خاطرنشان کرد: جوانان را از تن پروری دور کنیم و به آنان مسئولیت پذیری و سخت کوشی برای اشتغال و تشکیل خانواده آموزش دهیم.

وی در پایان به تشکیل ستادی برای حل مشکلات جوانان اشاره کرد و یادآور شد : مسئولین حتما برای حل مسئله اشتغال، مسکن و ایجاد حس مسئولیت پذیری جوانان با یک برنامه ریزی درست کار کنند تا در جای خود از این استعدادها برای رشد و شکوفایی کشور استفاده شود.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: