• دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۳
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 972-1697-5
  • خبرنگار : 68013
  • منبع خبر : گزارش

استاندار کردستان:

گلایه فعالان سیاسی از فضای موجود به جاست/فرماندار کامیاران به‌زودی معرفی می شود

استاندار کردستان از معرفی فرماندار کامیاران در آینده نزدیک خبر داد و گفت: همه تلاش خود را برای توسعه و رشد این شهرستان به کار خواهم گرفت .

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، بهمن مرادنیا در دیدار با فعالان سیاسی شهرستان کامیاران، بخشی از گلایه های فعالان سیاسی به نسبت فضای موجود را به جا دانست و گفت: تلاش ما بر این بوده است که شخصیتی توانمند و مورد قبول اکثریت مردم و جریانات سیاسی به سمت فرمانداری کامیاران منصوب شود و این مسئله تا روزهای آینده اتفاق خواهد افتاد.

وی با بیان اینکه رشد اقتصادی و ایجاد اشتغال از دغدغه های مهم مدیریت استان است، اضافه کرد: تلاش می کنیم برای هر شهرستان یک پروژه اساسی و ماندگار تعریف کنیم تا از این رهگذر بسترهای توسعه ای در هر منطقه ایجاد شود.

استاندار عنوان کرد: در انتصاب مدیران به هیچ وجه به مسایل قومی و مذهبی توجه نداریم و تنها معیار برای انتصابات توانمندی و شایستگی افراد است.

در این دیدار تعلل در معرفی فرماندار، حضور مدیران دولت‌های نهم و دهم در سمت های مدیریتی، عدم بکارگیری و استفاده از بانوان توانمند در پست های اجرایی، عدم توجه به فعالان و حامیان ستاد دکتر روحانی، دخالت نمایندگان مجلس در بخش اجرا و انتصاب مدیران، توجه جدی به مسایل اقتصادی و اشتغال شهرستان و عدم دفاع مدیران از عملکرد دولت از جمله انتقادات و پیشنهادات فعالان سیاسی شهرستان کامیاران به استاندار کردستان بود.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: