• پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۷
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 972-5394-5
  • خبرنگار : 68013
  • منبع خبر : گفتگو

عرضه بلیط نیم بهاء در سینماهای کردستان طی ماه رمضان

مدیر امور سینمایی حوزه هنری استان کردستان گفت: سینماهای حوزه هنری در استان کردستان همزمان با سراسر کشور در ماه مبارک رمضان تا ساعت 17 به صورت نیم بهاء ارائه خدمت می کنند.

حیدر مرادی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، منطقه کردستان، اظهار کرد: در راستای سیاست های اعمال شده توسط شورای صنفی نمایش فیلم های سینمایی و در طرح ویژه ماه مبارک رمضان بلیط فیلم های اکران شده در این ماه تا ساعت 17 به صورت نیم بهاء ارائه می شود.

وی در این زمینه گفت: براین اساس در استان کردستان نیز در پردیس سینمایی بهمن سنندج و همچنین سینما آزادی بیجار تا ساعت 17 بلیط سینما به صورت نیم بهاء به علاقه مندان ارائه می شود .

مدیر پردیس سینمایی بهمن با اشاره به فیلم های درحال اکران پردیس سینمایی بهمن سنندج، عنوان کرد: در پردیس سینمایی بهمن سنندج در مجموع هفت فیلم در طول روز در سه سالن سینمایی در این ایام اکران می شود .

مرادی افزود: فیلم "چهارراه استانبول" ساعت 10 صبح و 15:30 در سالن دو و ساعت 19:45 در سالن یک ، فیلم "عصبانی نیستم"ساعت 17:30 و 21:30 در سالن شماره 2، فیلم "تگزاس" ساعت 15:15، 17:30 و 22 در سالن شماره 1، فیلم" به وقت شام " به صورت تک سانس در ساعت 15 در سالن شماره 3، فیلم انیمیشن "فیلشاه" ساعت 10:15 صبح در سالن شماره 3 و ساعت 19:30 در سالن شماره 2 ، فیلم "لاتاری "ساعت 19 و 22  سالن شماره 3 و فیلم" مصادره " به صورت تک سانس در ساعت 17 در سالن شماره 3 پردیس سینمایی بهمن سنندج اکران می شوند .

مدیر امور سینمایی حوزه هنری استان کردستان در خصوص فیلم های در حال اکران سینما آزادی بیجار نیز گفت: در بیجار نیز در این ایام فیلم های "چهارراه استانبول" در ساعت 16 و 20 ، فیلم" تگزاس "ساعت 18 و 22 و فیلم انیمیشن"فیلشاه "ساعت 10:30 صبح اکران می شوند .

وی خاطرنشان کرد: هم اکنون امکان تهیه بلیط به صورت اینترنتی نیز فراهم شده و علاقه مندان می توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی  www.cinematicket.org و با ورود به بخش انتخاب سینما نسبت به تهیه بلیط فیلم های موردنظر خود با امکان انتخاب صندلی اقدام کنند .انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: