• پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۹
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 972-4495-5
  • خبرنگار : 68013
  • منبع خبر : گزارش

با دستور وزیر ورزش و جوانان صورت گرفت؛

اختصاص 600 میلیون تومان به پروژه‌های ورزشی شهرستان سقز

وزیر ورزش و جوانان با پیگیری‌های و نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی و مدیرکل ورزش و جوانان کردستان از اختصاص 600 میلیون تومان به یکی از پروژه‌های قابل افتتاح در سقز و اهداء تجهیزات و وسایل ورزشی به ورزش این دو شهرستان خبر داد .

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، نماینده مردم شهرستان های سقز و بانه، مدیر کل ورزش و جوانان کردستان و روسای ادارات ورزش و جوانان این دو شهرستان با وزیر ورزش و جوانان دیدار کردند .

در این دیدار وزیر ورزش و جوانان گفت: در این چند ماهه اخیر با نمایندگان و مسئولان ورزش کردستان دیدار کردم و خرسندم که با توجه دغدغه‌های فراوان، پیگیر نیازها و مطالبات جامعه ورزش استان هستند .

مسعود سلطانی فر در ادامه افزود: در آینده نزدیک برای دومین بار به کردستان سفر می کنم و از نزدیک وضعیت پروژه ها و مسائل ورزش استان را بررسی خواهم کرد .

وی از کمک 60 میلیون تومانی به هیأت های ورزشی شهرستان های سقز و بانه خبر داد و تصریح کرد: با توجه در خواست های مدیر کل ورزش و جوانان کردستان و نماینده سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی و روسای ادارات ورزش و جوانان این دو شهرستان از سوی وزارت ورزش جوانان تجهیزات ورزشی شامل دو تخته تشک کشتی و یک مجموعه از وسایل ورزشی به این شهرستان ها اهداء خواهد شد.

وزیر ورزش و جوانان خاطر نشان کرد: با توجه پیگیری نماینده نماینده سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی مبلغ 600 میلیون تومان امسال به یکی از پروژه های قابل افتتاح در سقز اختصاص داده می شود .

وی گفت: با توجه پیشرفت فیزیکی خوب هتل ورزش در شهرستان سقز تجهیز این هتل از سوی وزارت ورزش و جوانان انجام خواهد شد .

سلطانی فر در پایان اظهار کرد: دستورات لازم برای پیگیری جهت اختصاص اعتبار احداث سالن 1200 نفره شهرستان بانه داده شده است و اعتبارات احداث زمین چمن مصنوعی شهر آرمرده بانه نیز با هماهنگی های که با استان شده است از محل مالیات ارزش بر افزوده کردستان انجام خواهد شد.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: