• پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۶
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 972-6191-5
  • خبرنگار : 68017
  • منبع خبر : گزارش

استاندار کردستان:

تخصیص دو میلیارد تومان اعتبار برای اجرای پروژه پیاده راه فردوسی سنندج

استاندار کردستان از تخصیص دو میلیارد تومان اعتبار به صورت نقدی برای اجرای پروژه پیاده راه فردوسی سنندج خبر داد.

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، بهمن مرادنیا امروز(27 اردیبهشت) در حاشیه جلسه ستاد بازآفرینی شهری در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: امروز در راستای تغییر وضعیت نامناسب جاده‌ها و محلات سنندج که تردد مردم این مناطق را با مشکل مواجه کرده است، پنج پروژه آغاز شد که تاثیرات مثبتی در این زمینه خواهند داشت.

وی افزود:  در مجموع 26 میلیارد تومان برای این پروژه‌ها در محلات آغه زمان، تقتقان، فرجه و حسن آباد سنندج جذب شده و تعهد داده شده که تا قبل از پایان فصل کاری اتمام یابد.

استاندار کردستان عنوان کرد: طی بازدیدی که هفته گذشته از ناحیه منفصل شهری حسن آباد صورت گرفت، وضعیت این جاده مورد بررسی قرار گرفت و با توجه به نزدیکی آن به شهر سنندج و جمعیت زیاد این ناحیه، اعتبار مورد نیاز را از منابع استانی تامین کردیم و بلافاصله پیمانکار نیز مشخص شد که تا پایان فصل کاری پروژه جاده حسن آباد تکمیل و از وضعیت موجود خارج می‌شود.

وی تصریح کرد: از جمله پروژه‌هایی که به جد پیگیر انجام آن هستیم، پیاده راه فردوسی سنندج است که با توجه به ترافیک و مشکلات موجود در این مسیر، 2 میلیارد تومان به صورت نقدی به این پروژه اختصاص داده شد و بقیه اعتبار مورد نیاز نیز از سایر منابع تامین و پروژه به زودی آغاز و امیدواریم تا پایان فصل کاری به اتمام برسد.

مرادنیا از قول مساعد وزارت راه برای اتمام همه این پروژه‌ها تا پایان فصل کاری امسال خبر داد و گفت: با توجه به محدودیت زمان، باید در شیفت شبانه نیز در این مسیر کار شود تا در موعد مقرر به اتمام رسیده و مردم از آن بهره ببرند.

وی خواستار مطالبه گری و مشارکت مردم در این زمینه شد و خاطرنشان کرد: نقش اصلی و اساسی را مردم در اجرای این پروژه‌های خواهند داشت.

استاندار کردستان خواستار جلوگیری جدی از ساخت و سازهای غیرمجاز در نواحی منفصل شهری نایسر و حسن آباد شد و گفت: نباید به افراد فرصت طلب اجازه ساخت و ساز دهیم و اگر ستاد بازآفرینی شهری بتواند این مورد را کنترل کند، وظیفه خود را به درستی انجام داده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: