• دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۳
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 972-4694-5
  • خبرنگار : 68013
  • منبع خبر : گزارش

اوقاف و امور خیریه کردستان به عنوان اداره نمونه کشوری تجلیل شد

مدیر کل اوقاف و امور خیریه کردستان گفت: در نهمین مجمع سالانه مدیران اوقاف و امور خیریه کشور اداره کل اوقاف و امور خیریه کردستان با کسب حداکثر امتیازات موفق به کسب لوح تقدیر اداره برتر کشوری شد.

حجت‌الاسلام مصطفی نوروزی، در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه کردستان، اظهار کرد: در این همایش که برای نهمین سال متوالی در راستای تجلیل از ادارات کل اوقاف و امور خیریه برتر کشوری در اجرای برنامه های سال برگزار می شود اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کردستان در ۱۰ حوزه کاری تجلیل و از مدیر کل اوقاف کردستان در راستای اجرای قریب به ۹۹ درصد برنامه های سال ۹۶ تجلیل به عمل آمد.

وی افزود: معاونت مدیریت منابع و پشتیبانی،معاونت فرهنگی و اجتماعی،معاونت بهره وری اقتصادی موقوفات و بقاع متبرکه، فن آوری، تحقیق، حقوقی- ثبتی، بازرسی و روابط عمومی از معاونت ها و ادارات اوقاف کردستان بودند که در این همایش موفق به کسب عنوان برتر کشوری شدند همچنین از شهرستان‌های بانه، قروه و بیجار نیز به عنوان شهرستان‌های برتر کشوری تجلیل به عمل آمد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه کردستان افزود: این عنوان برای دومین سال پیاپی است که به اداره کل اوقاف و امور خیریه کردستان تعلق می‌گیرد و این نشان از همت، انگیزه و تخصص کارشناسان اوقاف و امور خیریه در ستاد و شهرستان‌ها دارد.

وی بیان کرد: سازمان اوقاف و امور خیریه هر ساله برنامه ریزی تخصصی در حوزه های مختلف منطبق بر سامانه جامع برای استانها تدوین می کند و چندین نوبت از طریق سامانه، حضوری و با دعوت به سازمان مورد بازرسی قرار می گیرند به طوری که بازرسی سازمان اوقاف یکی از حساس‌ترین و دقیق‌ترین بازرسی‌ها بین نهادها می باشد که خوشبختانه با وجود بکارگیری نیروهای جوان و متخصص در اداره کل اوقاف و امور خیریه کردستان همواره در بازرسی ها نمرات عالی به این استان اختصاص داده شده است.

حجت الاسلام نوروزی یادآور شد: این موفقیت به دست نمی‌آمد مگر با تلاش و پیگیری‌های کارشناسان شهرستان‌ها، همکاری تمامی نهادهای استان و حضور همیشگی هیات امناء، فعالان فرهنگی، قرآنی و مردم شریف استان که امید است مورد رضای خداوند قرار گرفته و توانسته باشیم خدمتی به موقوفات و مردم شریف استان داشته باشیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: