• یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 972-6290-5
  • خبرنگار : 68003
  • منبع خبر : گزارش

ارائه 300 هزار نفر خدمت به مسافران نوروزی توسط جمعیت هلال احمر کردستان

مدیرعامل جمعیت هلال احمر کردستان از ارائه 300 هزار نفر خدمت به مسافران نوروزی به همت جوانان جمعیت هلال احمر استان خبر داد.

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، حسن خدابنده‌لو، در همایش تجلیل از جوانان، امدادگران و داوطلبان جمعیت که امروز، 23 اردیبهشت ماه در مجتمع ایثار سنندج برگزار شد، اظهار کرد: 554 عملیات امداد و نجات از سوی جمعیت هلال احمر کردستان سال گذشته در استان صورت گرفته است.

وی از ارائه 300 هزار نفر خدمت به مسافران نوروزی به همت جوانان جمعیت هلال احمر استان خبر داد و افزود: داوطلبان و جوانان امدادگر هلال احمر مایه افتخار جمعیت هستند چراکه بدون هیچ چشمداشتی بیشترین خدمات را به آسیب دیدگان ارائه می‌دهند.

خدابنده لو با اشاره به اینکه خانواده های امدادگران پشتوانه های محکمی بریا آن ها هستند، عنوان کرد: به مت این پشتوانه استوار است که جمعیت داوطلبان در ایام سیل و زلزله، حوادث طبعی، تصادفات  و ایام تعطیلات دور از خانواده و در کنار مردم مشغول ارائه خدمت هستند.

وی وجه تمایز هلال احمر با سایر ارگان ها را ارائه خدمات بشردوستانه دانست و عنوان کرد:  مجموع عملیات های صورت گرفته و حجم گسترده خدمات ارائه شده، کار جمعیت را نشان می‌دهد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر کردستان با اشاره به اینکه این حجم گسترده خدمات بدون کمک داوطلبان و جوانان امکان‌پذیر نیست، اعلام کرد: خدمت بی منت از ویژگی بارز فعالیت‌های هلال احمر است.

امیر قادری، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کردستان در ادامه این مراسم گفت: داوطلبانه بودن فعالیت‌های هلال احمر کار این نهاد را ارزشمندتر کرده است.

وی افزود: در زمان وقوع حوادث طبیعی مانند سیل، زلزله، سونامی و ... اولین کسانی که در محل حادثه حاضر می‌شوند، جمعیت هلال احمر بوده و همواره پشتیبان خوبی برای ادارات و دستگاه‌های مختلف بوده‌اند.

قادری بیان کرد: همین امر نشان از عشق، آگاهی و باور آن ها به کار در هلال احمر و ارائه خدمت به آسیب دیدگان دارد.

وی اظهار کرد: استان کردستان در حادثه کرمانشاه سنگ تمام گذاشت و هم دستگاه های مختلف و هلال احمر در کنار مردم به کمک مردم حادثه دیده کرمانشاه شتافتند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کردستان افزود: هر کاری که منجر به مشارکت همگانی شود، موفق است و ارائه خدمت در هلال احمر به دلیل اینکه داوطلبانه و مشارکتی بوده، همواره موفق است.

یادآور می‌شود؛ در ادامه این مراسم از امدادگران برترت و شهرستان‌های برتر در ارائه خدمات بشردوستانه و جوانان امدادگر تجلیل به عمل آمد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: