• یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۷
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 972-3995-5
  • خبرنگار : 68013
  • منبع خبر : گزارش

رئیس فدراسیون تنیس روی میز:

تنیس روی میز کردستان نیاز به توجه و حمایت جدی دارد

رئیس فدراسیون تنیس روی میز با عنوان اینکه تنیس روی میز استان کردستان نیاز به حمایت و توجه جدی دارد، گفت: در حال حاضر بیمه شده های این رشته در استان کم هستند که در این راستا باید باشگاه های ورزشی و آموزش و پرورش کمک کنند.
به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، مهرداد علی قارداشی امروز در مجمع انتخاباتی هیات تنیس روی میز استان کردستان که در سنندج برگزار شد، اظهار کرد: خوشبختانه همدلی و صمیمیت خوبی در مجموعه ورزش و جوانان استان کردستان دیده می شود و افراد کار بلد و توانمندی در این نهاد مشغول به فعالیت هستند.
وی با اشاره به سابقه ۳۰ ساله کردستان در رشته تنیس روی میز، افزود: استان کردستان در زمانی که هیچ امکاناتی وجود نداشت در بالاترین سطوح و رده ها صاحب ملی پوش بود.
رئیس فدراسیون تنیس روی میز ادامه داد: امروز امکانات و نیروی انسانی بیشتر شده است پس انتظار داریم که کردستان هم به دوران طلایی خود بازگردد.
وی در ادامه تصریح کرد: البته همه چیز در امکانات خلاصه نمی شود بلکه وجود همدلی و اخلاق مداری و احترام در هر ورزشی از ضروریات است.
قارداشی با تاکید بر اینکه نمی گذاریم هیچ حقی از استانی پایمال شود، گفت: منافع تنیس روی میز را فدای رفاقت نمی کنیم برهمین اساس انتخاب جمیل لطف الله نسبی برای سرمربیگری تیم ملی با توجه به توانمندی ها و به روز بودن و مسلط بودن و اخلاق مداری ایشان بوده است.
وی بیان کرد: ما نیاز داریم که کرسی های بین المللی را تصاحب کنیم به همین دلیل باید افراد توانمند و صاحب نامی را برای مدیریت این رشته انتخاب کنیم.
رئیس فدراسیون تنیس روی میز در ادامه با عنوان اینکه تنیس روی میز استان کردستان نیاز به حمایت و توجه جدی دارد، خاطرنشان کرد: در حال حاضر بیمه شده های این رشته در استان کم هستند که در این راستا باید باشگاه های ورزشی و آموزش و پرورش کمک کنند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: