• یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۵
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 972-3895-5
  • خبرنگار : 68013
  • منبع خبر : گزارش

رشته تنیس روی میز باید در شهرستان های کردستان توسعه یابد

مدیرکل ورزش و جوانان استان کردستان، خواستار توسعه رشته تنیس روی میز در شهرستان های استان شد.

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، حامد جولایی امروز در مجمع انتخابات هیات تنیس روی میز استان کردستان اظهار کرد: این سومین باری است که در چند سال گذشته مجمع تنیس روی میز استان را برگزار می کنیم که امیدواریم این بار این هیات به ثبات برسد و دوباره مجبور به برگزاری این مجمع نباشیم.

وی افزود: فردی که انتخاب می شود منتخب همه اعضاست پس امیدواریم فردی انتخاب شود که به هیات تنیس روی میز استان کمک کند.

مدیرکل ورزش و جوانان کردستان عنوان کرد: تنیس روی میز متاسفانه در استان کردستان فقط در سنندج فعال بوده و در شهرستان ها توسعه نیافته که این یک ضعف است.

وی اعلام کرد: فقط ۴۰۰ ورزشکار به صورت سازمان یافته در استان کردستان در رشته تنیس روی میز مشغول به فعالیت هستند که بسیار کم است.

جولایی به ضرورت راه اندازی لیگ استانی هم اشاره و تصریح کرد: هیات جدید در راه اندازی لیگ استانی تمام تلاش خود را به کار گیرد زیرا مسابقات لیگ استانی در ایجاد شور و نشاط بسیار موثر است.

وی همچنین خواستار توسعه رشته تنیس روی میز در شهرستان های استان شد و گفت: هرچند از نظر فنی وضعیت خوبی داریم اما متاسفانه از لحاظ زیرساخت های ورزشی با کمبود مواجه هستیم.

مدیرکل ورزش و جوانان کردستان در پایان با اشاره به اینکه پتانسیل نیروی انسانی در رشته تنیس روی میز در استان موجود است؛ از شهرداری سنندج خواست که برای حضور تیم کردستان در لیگ برتر کشوری برنامه ریزی کنند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: