• شنبه ۲۲ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۵
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 972-3794-5
  • خبرنگار : 68013
  • منبع خبر : گزارش

اولین المپیاد دانش آموزی داستان کوتاه در کردستان برگزار شد

اولین المپیاد دانش آموزی داستان کوتاه امروز با حضور مسئولان در استان کردستان برگزار شد.

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، امروز آیین اختتامیه المپیاد داستان کوتاه با حضو، معاونین آموزش متوسطهو پژوهش برنامه ریزی و نیروی انسانی اداره کل، سرگروه‌های درسی ادبیات فارسی استان‌های ایلام، همدان، کرمانشاه، مرکزی، لرستان، خوزستان و کردستان، دانش آموزان، مسئولین و دست اندرکاران امر در سالن آمفی تئاتر باشگاه فرهنگیان سنندج برگزار شد.

در این مراسم مهدی نامدار، معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش کردستان با بیان اینکه المپیاد دانش آموزی داستان کوتاه برای اولین بار با شرکت دانش آموزان دوره اول متوسطه برگزار می شود؛ گفت: فراخوان المپیاد آذر ماه ۹۶ به مدارس دوره اول متوسطه استان اعلام شد.

وی افزود: بعد از ابلاغ فراخوان بیش از 570 اثر به دبیرخانه استان ارسال شد که آثار دریافتی در سه مرحله داوری شد.

نامدار با اشاره به اینکه المپیاد داستان کوتاه در دو محور نگارش و خوانش برگزار شد، اظهار کرد: بعد از داوری آثار ۱۲ اثر به عنوان برگزیده انتخاب و در اختتامیه المپیاد توسط دانش آموزان در دو پنل جداگانه ارائه شد.

مهدی نامدار همچنین ادامه داد: در آیین اختتامیه المپیاد از حدود ۶۰ اثر به عنوان آثار برگزیده و قابل تقدیر تجلیل و تندیس اهدا شد.

معاون آموزش و پرورش کردستان با اشاره به دعوت سرگروه های درسی ادبیات فارسی استان‌های هم جوار در آیین اختتامیه المپیاد گفت: در سال تحصیلی آینده این المپیاد به صورت قطبی و منطقه ای برگزار می شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: