• سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۲
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 972-3294-5
  • خبرنگار : 68003
  • منبع خبر : گزارش

در قالب طرح دیدار با مفاخر ؛

کژوان ساعد موچشی نخبه کردستانی تجلیل شد

به همت معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی کردستان و در قالب طرح دیدار با مفاخر جمعی از مسئولان جهاددانشگاهی از کژوان ساعدموچشی یکی از نخبگان استان امروز، 18 اردیبهشت ماه طی مراسم تجلیل شد.

به گزارش ایسنا منطقه کردستان، چیا سهراب‌نژاد، رئیس جهاددانشگاهی کردستان در جلسه دیدار اعضای جهاددانشگاهی با کژوان ساعد موچشی، یکی از نخبگان استان با اشاره به طرح دیدار با مفاخر اظهار  کرد: این طرح توسط معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی در استان اجرا شده و از اساتید و مفاخر کردستانی قدردانی شده است.

وی افزود: طرح دیدار با مفاخر ملی با هدف تکریم و قدرشناسی از بزرگان علمی، فرهنگی و هنری برگزار می‌شود.

کژوان ساعد موچشی متولد سال 69 شهرستان سنندج استان بوده و تحصیلات دبیرستان و پیش دانشگاهی خود را در شهرستان سنندج گذرانده است.  با ادامه تحصیل در رشته اصلاح نباتات دانشگاه زنجان قبول شد و بعد از 4 سال از دانشگاه کردستان به عنوان دانشجوی نمونه فارغ التحصیل شد. در سال 92 ضمن کسب سهمیه عضویت در پردیس ابوریحان دانشگاه تهران در رشته بیوتکنولوژی توانست رتبه سوم المپیاد را نیز کسب کند.

 کژوان ساعد موچشی در طول تحصیل در دانشگاه تهران توانست چندین مقاله را به چاپ برساند. همچنین، سه اختراع را در زمینه روش های ذخیره سازی مواد غذایی، مهندسی ژنتیک به ثبت رسانده است. همچنین، چندین سال عضو نشریه ها و انجمن های علمی دانشگاه تهران بوده است و توانسته چندین دوره آموزشی موفق را در دانشگاه تهران به عنوان مدرس برگزار کند.

کژوان ساعد موچشی با کارنامه درخشان عملی خود توانسته در بنیاد عملی نخبگان عضو شود و رمز موففیتش را حمایت خانواده به خصوص پدرش و پشتکار زیاد دانست و برنامه خود را برای آینده ادامه تحصیل در مقطع دکتری عنوان کرد.

یادآور می‌شود؛ در پایان جلسه با اهدای لوح تقدیری از زحمات کژوان ساعد موچشی به عنوان پژوهشگر برتر استانی تجلیل شد.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: