• سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۲
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 972-2595-5
  • خبرنگار : 68018
  • منبع خبر : گزارش

با کسب پنج مدال دوندگان کردستانی؛

مسابقات دو ومیدانی قهرمانی نوجوانان دختر کشور در سنندج پایان یافت

Top of Form

مسابقات دو و میدانی قهرمانی نوجوانان دختر کشور ظهر روز دوشنبه 17 اردیبهشت با قهرمانی "خراسان رضوی" در سنندج به کار خود پایان داد .

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، مسابقات دو و میدانی قهرمانی نوجوانان دختر کشور دوشنبه 17 اردیبهشت ماه با معرفی نفرات برتر و با قهرمانی "خراسان رضوی" در سنندج به کار خود پایان داد.

این مسابقات با شرکت 20 تیم از استان های سراسر کشور برگزار شد و 150 دونده در مواد مختلف به مدت دو روز با یکدیگر به رقابت پرداختند.

رقابت ها در ماده‌های 100، 200، 400، 800، 1500، 3000، 10000متر پیاده روی، 2000 بامانع، 100 متر بامانع، 400 بامانع، پرش طول، پرش سه گام، پرش ارتفاع، پرش با نیزه، پرتاب های وزنه، دیسک، نیزه و چکش، هفتگانه و دو امدادی برگزار شد.

در پایان "خراسان رضوی" بر سکوی نخست تکیه زد، "تهران" در جایگاه دوم قرار گرفت و "زنجان" عنوان سوم را به دست آورد و تیم کردستان نیز به رتبه ششم این رقابت ها دست یافت.

گلابتون زارعی دونده کردستانی در ماده 100 متر بامانع با زمان 15.36 ثانیه ضمن کسب نشان طلا یک رکورد ملی را در ایران به نام خود ثبت کرد، هستی ثمری در ماده 2000 متر بامانع، صدف آقاجانی100 متر بامانع و اوین فرامرزی نیز در پنج کیلومتر پیاده روی سه مدال نقره را کسب کردند و هدیه ساعدی دیگر ورزشکار کردستانی نیر در ماده هفتگانه به نشان برنز دست یافت.

گفتنی است؛ این مسابقات طی روزهای 16 و 17 اردیبهشت ماه با پیگیری های اداره کل ورزش و جوانان و هیأت دو و میدانی استان کردستان و موافقت فدراسیون جهت استعدادیابی رده‌های پایه در کردستان برگزار شد.

Bottom of Form

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: