• یکشنبه ۱۶ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۰
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 972-2495-5
  • خبرنگار : 68018
  • منبع خبر : گزارش

بعد از 12 سال؛

سالن 6 هزار نفری سنندج به بهره‌برداری خواهد رسید

وعده احداث سالن 6 هزار نفری 22 گولان سنندج که نزدیک به 12 سال از روند ساخت آن می گذرد امروز 16  اردیبهشت با حضور مسئولین استان و کشور تا پایان سال جاری داده شد.

به گزارش ایسنا منطقه کردستان، استاندار کردستان امروز 16 اردیبهشت در جریان بازدید از مجموعه 6 هزار نفری 22 گولان سنندج به همراه مديرعامل شرکت توسعه و نگهداري اماکن ورزشي کشور، ضمن اشاره به اینکه این پروژه جزو نیازهای اصلی و حق مردم این استان است، اظهار کرد: با توجه به پیگیری هایی که در خصوص ساخت پروژه 6 هزار نفری سنندج شده قرار است برای بهره برداری این مجموعه از اعتبار استان 10 میلیارد تومان و وزارت ورزش نیز 10 میلیارد تومان به آن اختصاص داده شود.

وی با اشاره به اینکه استان طبق تفاهم نامه مبلغ مورد نظر را تخصیص خواهد داد، عنوان کرد: با توجه به وعده پیمانکار، این پروژه در هفته دولت به بهره برداری خواهد رسید و ماهم نیز امیدواریم با تخصیص 100 درصدی این اعتبار، این مهم اجرایی شود.

مرادنیا گفت: پروژه 6 هزار نفری 22 گولان یکی از پروژه های مهم استان است و از پیمانکار آن می خواهیم روند ساخت این مجموعه را هرچه زودتر به انجام برساند تا بتوانیم در هفته دولت شاهد بهره برداری آن باشیم.

مديرعامل شرکت توسعه و نگهداري اماکن ورزشي کشور نیز در جمع خبرنگاران، افزود: ما در استان کردستان چندین پروژه مهم داشته ایم که در سنوات گذشته چند مورد آن به بهره برداری رسیده است و در هفته آینده نیز سالن 1200 نفری کامیاران به بهره برداری خواهد رسید و در اختیار جوانان علاقمند به ورزش آن منطقه قرار خواهد گرفت.

حسن کریمی درخصوص سالن 6 هزار نفری سنندج به خبرنگاران گفت: این پروژه توسعه ورزش استان کردستان را به همراه دارد و امیدواریم با همکاری استان ساخت این مجموعه تا پایان سال جاری انجام شود.

وی ضمن اشاره به اینکه پیمانکار این پروژه وعده 5 ماهه را برای ساخت داده است، گفت: ساخت این مجموعه در 5 ماه بسیار سخت است ولی امیدواریم وعده پیمانکار تحقق بخشد و بتوانیم در هفته دولت این مهم را اجرایی کنیم.

مديرعامل شرکت توسعه و نگهداري اماکن ورزشي کشور با بیان این مهم که شرکت توسعه وظیفه ساخت پروژه های ملی وزارت ورزش را برعهده دارد، اظهار کرد: برای ساخت و بهره بردای این مجموعه که 60 درصد رشد فیزیکی دارد بالغ بر 20 میلیون تومان اعتبار لازم است که با توجه به تفاهم نامه ای که با استان منعقد شده است 10 میلیارد تومان آن از منابع استانی و 10 میلیارد تومان نیز از سوی وزارت ورزش در نظر گرفته شده است.

کریمی ضمن اشاره به اینکه طبق تعهداتی که داده ایم قرار است این سالن در دهه فجر سال جاری به بهره برداری برسد، بیان کرد: با توجه به پیگیری های مسئولین استان از ما خواسته اند که این مجموعه در هفته دولت افتتاح شود و امیدواریم با تخصیص اعتبار لازم بتوانیم انتظارات مسئولان استان را برآورده کنیم.

مديرعامل شرکت توسعه و نگهداري اماکن ورزشي کشور در پایان ضمن اشاره به اینکه 70 پروژه ملی در کشور فعال است، یادآورشد: در جلسه ستاد ساماندهی دهه فجر وزارت ورزش موظف شده است که 40 پروژه که یکی از آنها سالن 6 هزار نفری سنندج است را تحویل بدهیم.

 

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: