• یکشنبه ۱۶ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۸
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 972-1197-5
  • خبرنگار : 68021
  • منبع خبر : گزارش

مدیران مطالبات مردمی را پیگیری کنند

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کردستان گفت: مدیران باید دغدغه و خواسته های مردم را پیگیری و اجرایی کرده و هرجا کاستی هایی صورت گرفته از عذر خواهی نهراسند.

به گزارش ایسنا منطقه کردستان، حسین خوش اقبال، امروز یکشنبه در دومین جلسه شورای اداری شهرستان سقز با اشاره به رای بالای مردم به دولت، انتظار بالای آنان را به حق دانست و اظهار کرد: مدیران باید دغدغه و خواسته های مردم را پیگیری و اجرایی کرده و هرجا کاستی هایی صورت گرفته از عذر خواهی نهراسند.

وی تقویت احزاب، تشکل های مدنی و آزادی رسانه ها را به عنوان یک پل ارتباطی میان دولت و مردم معرفی کرد و از مدیران خواست در راستای جذب آرا و نظرات مردم این مهم را مدنظر قرار دهند.

در این جلسه فرماندار ویژه شهرستان سقز نیز با توجه به وضعیت بیکاری، اشتغال جوانان را مهمترین دغدغه مردم مطرح کرد و گفت: از آنجا که وضعیت تخصیص اعتبارات دولتی مناسب نیست، توجه به سرمایه گذاران در اولویت بوده و در این راستا ۴ سرمایه گذار خارجی جذب شده اند. 

علی اکبر ورمقانی خاطرنشان کرد: توجه به زیرساخت های جاده ای، ریلی و هوایی در حوزه سرمایه گذاری بسیار مهم است و در این راستا به سرانجام رساندن پروژه فرودگاه، تلاش برای اتصال به ریل میاندوآب و سایر پروژه های جاده ای مدنظر بوده و در کنار آن بازارچه سیف به عنوان یک امر حیاتی در دستور کار است.

در ابتدای این جلسه تعدادی از مدیران نیز ضمن اشاره به وضعیت حوزه کاری خود گزارشی از وضعیت موجود را اشاره کردند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: