• یکشنبه ۱۶ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۱
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 972-897-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : گزارش

فرآیند بانک ها سرعت پیشرفت اشتغال فراگیر و روستایی را کند می کند

معاون فرماندار شهرستان بیجار گفت: سرعت پیشرفت اشتغال فراگیر و اشتغال روستایی در رسیدن به بانک ها کاهش می یابد.

به گزارش ایسنا منطقه کردستان، محبیان در جلسه کارگروه اشتغال که در سالن جلسات شهدای گمنام فرمانداری این شهرستان با حضور مسئولین ادارات و بانک های شهرستان برگزار شد ، ضمن انتقاد از اینکه روند پیشرفت اشتغال فراگیر و اشتغال روستایی در مرحله رسیدن به بانک ها کاهش می یابد اظهار کرد: مقرر شده بود که بانک ها شرایط را برای متقاضیان راحت تر کنند که متاسفانه در عمل اینگونه نیست.

وی افزود: عملکرد بانک ها در پرداخت کُند است، نارضایتی مردم بالاست و هنوز باری از اشتغال بر روی دوش مردم برداشته نشده است.

نظری رئیس اداره کار و رفاه اجتماعی بیجار، در ادامه جلسه تصریح کرد: سهم شهرستان در مرحله اول اشتغال فراگیر ۲۳ میلیارد تومان بوده که  ۳۳۲ طرح مصوب شده و مبلغ کلی این تعداد ۲۹ میلیارد و ۶۹۳ میلیون تومان است.

وی در ادامه گفت: اعتبار اشتغال خانگی  یک میلیارد و ۷۰ میلیون تومان بوده که ۴۸۰ میلیون تومان طرح پشتیبان و ۵۹۰ میلیون تومان طرح مستقل بوده است.

افزود: تعداد طرح های معرفی شده مشاغل خانگی ۸۴ مورد و مبلغ معرفی یک میلیارد تومان بوده که تعداد پرداختی ۵۰ طرح به مبلغ ۵۰۴ میلیون تومان بوده است.

در ادامه جلسه رئیس اداره میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان بیجار اظهار کرد: شهرستان بیجار یک مجتمع بین راهی فقط در مسیر زنجان به بیجار دارد و در دیگر مسیر های مواصلاتی به بیجار این امکانات وجود ندارد ما در این زمینه از سرمایه گذاران استقبال می کنیم و آمادگی این را داریم تا در کمترین زمان مجوزات لازم را صادر کنیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: