• سه شنبه ۱۱ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۲۰:۲۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 972-3191-5
  • خبرنگار : 68013
  • منبع خبر : گزارش

مدیرکل راه و شهرسازی کردستان عنوان کرد:

بهره برداری از 15 کیلومتر پروژه چهار خطه کردن محور سنندج – همدان تا مهر 97

مدیرکل راه و شهرسازی استان کردستان گفت: در صورت تخصیص اعتبارات لازم آمادگی این را داریم که 70 درصد از پروژه چهار خطه کردن محور سنندج – همدان به طول 15 کیلومتر را تا مهرماه امسال به بهره برداری برسانیم.

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، شهرام ملکی، روز سه شنبه(11 اردیبهشت) در جریان بازدید خیرالله خادمی، معاون وزیر راه و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور، بهمن مرادنیا استاندار کردستان و جمعی دیگر از مسئولان استانی از پروژه چهار خطه کردن محور سنندج – همدان، اظهار کرد: طول پروژه گردنه صلوات آباد 25 کیلومتر است که 21 کیلومتر از آن را در دست اجرا داریم.

وی افزود: این مسیر به سه قطعه تقسیم شده است که قطعه اول آن 9.2 کیلومتر، قطعه دوم 5.4 و قطعه سوم هم 6.2 کیلومتر است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان کردستان با اشاره به اینکه مجموع قراردادهای این پروژه 31 میلیارد تومان بوده است، عنوان کرد: میزان کارکرد این پروژه تاکنون 21 میلیارد تومان بوده که شش میلیارد تومان آن به پیمانکار پرداخت شده است و 15 میلیارد تومان دیگر آن را هم طلب داریم.

وی خاطرنشان کرد: در صورت تخصیص اعتبارات لازم آمادگی این را داریم که 70 درصد از پروژه چهار خطه کردن محور سنندج – همدان به طول 15 کیلومتر را تا مهرماه امسال به بهره برداری برسانیم.

معاون وزیر راه هم در جریان بازدید از پروژه چهار خطه کردن محور سنندج – همدان وعده داد که 15 میلیارد تومان به این پروژه اختصاص یابد.

در ادامه خیرالله خادمی، معاون وزیر راه و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور و مسئولان استانی از پروژه راه آهن همدان – سنندج بازدید کردند.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: