• سه شنبه ۱۱ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۲
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 972-2791-5
  • خبرنگار : 68013
  • منبع خبر : گزارش

بازدید معاون وزیر راه از کریدور بزرگراهی غرب کشور در کردستان

خیرالله خادمی، معاون وزیر راه و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور، بهمن مرادنیا استاندار کردستان، شهرام ملکی مدیرکل راه و شهرسازی استان و جمعی دیگر از مسئولان استانی امروز( ۱۱ اردیبهشت) از تعدادی از قطعات در حال احداث پروژه بزرگراهی کریدور غرب کشور واقع در استان کردستان بازدید کردند.

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، مجری پروژه بزرگراهی غرب کشور در این بازدید اظهار کرد: 316 کیلومتر از طول این بزرگراه شامل ۱۳ قطعه در استان کردستان واقع شده است.

غلامرضا خرمی، با اشاره به اینکه از قطعات مذکور ۱۰ قطعه فعال و در دست اجراست، افزود: تاکنون ۱۲۶ کیلومتر این بزرگراه با اعتباری بالغ بر ۵۰۰ میلیارد تومان به بهره برداری رسیده است.

وی ادامه داد: جهت اتمام قطعات باقیمانده بالغ بر  ۳۹۰ میلیارد تومان نیاز است و اگر مشکل معارض و مشکلات اجتماعی این بزرگراه حل شود تا دو سال آینده به بهره برداری می رسد.

خرمی در پایان خاطرنشان کرد: ۶۰ کیلومتر از بزرگراه غرب کشور واقع در کردستان در صورت حل شدن مشکل معارض، تا پایان فصل کاری امسال آماده بهره برداری می شود.

لازم به ذکر است، در این بازدید از قطعه ۹ ، قطعات هشت ج ۱ و ج ۲ و تونل "بایز پرنه" واقع در مسیر پروژه بزرگراه غرب کشور بازدید به عمل آمد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: