• سه شنبه ۱۱ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۱
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 972-1393-5
  • خبرنگار : 68002
  • منبع خبر : گفتگو

اخذ مجوز تاسیس "مرکز مطالعات آسیب های فرهنگی و اجتماعی" در جهاددانشگاهی کردستان

رییس جهاددانشگاهی کردستان از راه اندازی مرکز مطالعات آسیب های فرهنگی و اجتماعی جهاددانشگاهی خبر داد و گفت: این مرکز فعالیت خود را در جهت پاسخگویی و ارائه راهکارهای علمی تخصصی به نیازها و مشکلات حوزه آسیب های فرهنگی اجتماعی انجام می دهد.

چیا سهراب نژاد در گفت و گو با ایسنا منطقه کردستان، اظهار کرد: مرکز مطالعات آسیب های فرهنگی و اجتماعی بر اساس سیاست های جهاددانشگاهی که نقش مؤثر در تشخيص چالش‌ها، مسائل و نيازهاي علمي، فرهنگي و اجتماعي و ارائه راه حل‌هاي هوشمندانه و تأثيرگذار در نظام تصميم سازي و تصميم گيري كشور است تاسیس و راه اندازی خواهد شد.

وی بیکاری، اعتیاد، طلاق، مفاسد اجتماعی و حاشیه نشینی را مهمترین آسیب های اجتماعی و فرهنگی استان دانست و عنوان کرد: دغدغه و اولویت مرکز مطالعات آسیب های فرهنگی و اجتماعی برای ارائه خدمات و مشاوره در راستای حل و رفع این دغدغه ها می باشد.

رییس جهاددانشگاهی کردستان، فراهم آوردن بسترهای مناسب جهت تولید آثار علمی و دانشجویی، برطرف کردن نیازهای بخش خصوصی و دولتی، طراحی و ایجاد بسترهای مناسب به منظور گسترش و ارتقاء مشارکت اجتماعی دانشجویان در سطح جامعه و همچنین ایجاد فضای رقابتی برای کیفیت بخشی آثار و دستاورده را از اولویت های مرکز آسیب های اجتماعی ذکر کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: