• دوشنبه ۱۰ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۲۳:۳۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 972-2890-5
  • خبرنگار : 68003
  • منبع خبر : گزارش

جوان ۲۸ ساله کردستانی از پای چوبه دار نجات یافت

مدیرکل زندان‌های کردستان گفت: در سحرگاه امروز جوان ۲۸ ساله کردستانی که به جرم قتل در زندان مرکزی سنندج با گذشت اولیای دم از پای چوبه دار نجات یافت.

اسحاق ابراهیمی، مدیرکل زندان‌های کردستان در گفت‌وگو با ایسنا منطقه کردستان، اظهار کرد: در سحرگاه امروز جوان ۲۸ ساله کردستانی یکی از زندانیان زندان مرکزی سنندج با گذشت اولیای دم از پای چوبه دار نجات یافت.

وی افزود: در سحرگاه امروز این جوان زندانی برای اجرای حکم قصاص در پای چوبه دار حاضر شد و در حالیکه مرگ را در یک قدمی خود احساس می‌کرد، اما خانواده مقتول هرچند که هنوز داغ مرگ عزیزشان آنان را می آزرد، با صرف نظر کردن از اجرای حکم، امید به زندگی مجدد را در شریان های این جوان محکوم به قصاص، جاری ساختند.

ابراهیمی بیان کرد: این مددجوی زندان مرکزی سنندج که ۸ سال پیش و در سن ۲۰ سالگی طی یک درگیری مرتکب قتل شده بود، سال ها و ماه‌ها در انتظار اجرای حکم اعدام خود به سر می برد که سرانجام با پیگیری های مددکاران زندان و معاون دادستان سنندج و در لحظه اجرای حکم، خانواده مقتول طناب دار را از گردن وی بیرون کشیده و با این کار خداپسندانه خود جوان کردستانی را از مرگ حتمی نجات دادند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: