• یکشنبه ۹ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۲۲:۱۴
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 972-1192-5
  • خبرنگار : 68013
  • منبع خبر : گزارش

معاون سیاسی استاندار کردستان:

برنامه‌هاى گرامیداشت سوم خرداد امسال باشكوه‌تر از گذشته برگزار شود

معاون سياسى، امنيتى و اجتماعى استاندار كردستان گفت: مراسم و برنامه هاى سوم خرداد امسال را بايد باشكوه تر از سال هاى قبل برگزار كنيم و به دشمنانى كه چشم طمع به اين مرز و بوم دارند گوشزد كنيم كه ما هنوز فرزندان امام هستيم و امروز نيز پشت سر مقام معظم رهبرى و در كنار نيروهاى مسلح از اين نظام و اين آب و خاك دفاع مى كنيم.

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، حسين خوش اقبال در جلسه هماهنگى گراميداشت سوم خرداد و سالروز آزادسازى خرمشهر که روز یک شنبه در استانداری برگزار شد، اظهار كرد: اگر ايثارگرى و از خودگذشتگى رزمندگان، جانبازان و شهدا را فراموش كنيم، در برابر امام و شهدا حرفى براى گفتن نخواهيم داشت.

وى سوم خرداد را يادآور ايثارگرى و مقاومت ملت بزرگ ايران در برابر تجاوزگرى ٢١ كشور جهان عنوان كرد و افزود: عزيزان بسيارى از جان خود گذشتند تا ما امروز سرافراز باشيم.

خوش اقبال عنوان کرد: ارتش، سپاه و بسيارى ديگر از آحاد ملت فداكارى كردند تا اين نظام تثبيت شود، لذا بايد اين اتفاقات و ايثارگرى ها را به نسل هاى آينده منتقل كنيم.

معاون سياسى، امنيتى و اجتماعى استاندارى، ايثار و از خودگذشتگى ارتشيان، پاسداران، شهدا و جانبازان را فراموش ناشدنى خواند و گفت: اميدوارم بتوانيم ياد و خاطره سوم خرداد و ايثارگرى هاى همه عزيزان را به شايستگى گرامى بداريم.

وى خاطرنشان كرد: مراسم و برنامه هاى سوم خرداد امسال را بايد باشكوه تر از سال هاى قبل برگزار كنيم و به دشمنانى كه چشم طمع به اين مرز و بوم دارند گوشزد كنيم كه ما هنوز فرزندان امام هستيم و امروز نيز پشت سر مقام معظم رهبرى و در كنار نيروهاى مسلح از اين نظام و اين آب و خاك دفاع مى كنيم.

خوش اقبال در پايان يادآور شد: سوم خرداد نشان داد ما در مقابل تمامى تهديدها، وحدت و مقاومت داريم و امروز هم اگر در كنار هم باشيم دشمنان مايوس تر از گذشته خواهند بود.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: