• سه شنبه ۲۸ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۳
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 971-1592-5
  • خبرنگار : 68018
  • منبع خبر : ----

استاندار کردستان تاکید کرد:

مدیران واقع‌بینانه و عملگرایانه با مشکلات برخورد کنند

استاندار كردستان برخورد شعارى با مسائل و مشكلات را يكى از معضلات استان دانست و گفت: اين برخورد شعارى موجب مى شود نتوانيم وظايف ذاتى خود را انجام دهيم؛ بايد از شعارزدگى خارج شويم و هر كارى كه انجام مى‌دهيم واقع بينانه و عملگرايانه باشد .

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، بهمن مرادنيا در اولين جلسه ستاد ساماندهى امور جوانان استان در سال ٩٧، اظهار کرد: همه دستگاه هاى استان در حوزه هاى مربوط به جوانان اقدامات متعددى انجام مى دهند اما به دليل پراكنده كارى، خدمات ارائه شده مشخص نيست و اين عدم انسجام و برنامه ريزى موجب شده خروجى مناسب و مورد انتظارى نداشته باشند.

وى خطاب به مديركل ورزش و جوانان به عنوان دبير ستاد ساماندهى توصيه كرد: برنامه ها و خدمات، متمركز و ساماندهى شوند و برنامه ريزى ها به گونه اى باشد كه بدانيم چه كارهايى بايد انجام و چه اقداماتى بايد متوقف شود.

مرادنيا بحث اشتغال را يكى از مباحث مهم حوزه جوانان عنوان كرد و گفت: بايد جوانان موفق و كارآفرين را به عنوان الگو معرفى كنيم تا موجب تقويت روحيه اميدوارى ميان ساير جوانان جامعه باشند. 

وى خاطرنشان كرد: بحث كارورزى و آشنايى جوانان با محيط واقعى كار موجب ايجاد انگيزه و اميد در ميان آنها مى شود و از طرفى جوانان مى توانند از تسهيلاتى كه در حال حاضر براى ايجاد اشتغال در نظر گرفته شده استفاده كنند. 

استاندار کردستان توسعه برنامه ها در حوزه اوقات فراغت را حائز اهميت دانست و افزود: لازم است بخشى از اين برنامه و امكانات به صورت رايگان در اختيار جوانان قرار گيرد چرا كه امكانات موجود در كشور متعلق به مردم است و مردم بايد بتوانند از آن استفاده كنند.

مرادنيا با اذعان به اينكه گرايش جوانان به سمت ورزش و فرهنگ آنها را از معضلات اجتماعى دور نگه مى دارد، عنوان کرد: هزينه كردن در حوزه جوانان، سرمايه گزارى براى آينده كشور است و بايد بدانيم چگونه سرمايه گذارى كنيم تا در آينده زندگى خوب و مرفهى داشته باشند. 

مرادنیا تاکید کرد: موضوع حاشيه نشينى براى ما بار منفى ندارد، در اين منطقه امكانات كم است و خدمات شهرى در حد مناسب نيست اما مردمى كه آنجا زندگى مى كنند مردمان شريفى هستند و ما به عنوان مسئولين وظيفه داريم مشكلات اين مناطق را كه خدمات است پيگيرى كنيم.

استاندار كردستان در ادامه با اشاره به عوام فريبانه خواندن حضور وى ميان مردم از سوى برخى رسانه ها، بومى بودن خود را يادآور شد و از مديران خواست آنها نيز بيشتر در جامعه و ميان مردم باشند تا بتوانند مسائل را به درستى درك كنند. 

وى در پایان از برنامه ريزى هاى متعدد براى همه شهرستان هاى استان خبر داد و یادآور شد:  مدیران به شهرستان ها نيز سفر كنند و مشكلات را از نزديك ببينند و در قبال وظايف خو متعهدانه عمل كنند.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: