• چهارشنبه ۲۲ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 971-6690-5
  • خبرنگار : 68002
  • منبع خبر : گفتگو

سال گذشته؛

بیش از 200 عدد دریچه هدایت آب های سطحی در سنندج ربوده شد

سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری سنندج از سرقت بیش از 200 عدد دریچه هدایت آب های سطحی در معابر و خیابانهای اصلی سطح شهر خبر داد و گفت: سرقت این دریچه ها متاسفانه مشکلات فراوانی برای شهروندان و شهرداری به وجود آورده است.

عبدالسلام سپهر در گفت و گو با ایسنا منطقه کردستان، اظهار کرد: در معابر و خیابانهای اصلی سطح شهر دریچه هایی بر روی کانال هدایت آبهای سطحی نصب شده که سرقت آن مشکلات فراوانی برای شهروندان و شهرداری به وجود آورده است.

وی بیان کرد: متاسفانه برخی افراد سود جو شبانه با ابزارآلات خاصی اقدام به سرقت دریچه های هدایت آب های سطحی کرده و آن را به قیمت ناچیزی می فروشند.

سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری سنندج بیان کرد: برخی از این دریچه ها در خیابان های اصلی واقع شده که سرقت آن متاسفانه باعث بروز حوادثی برای وسایل نقیله و یا شهروندان می شود.

سپهر اعلام کرد: سال گذشته بیش از 200 عدد از دریچه های هدایت آبهای سطحی در سطح شهر به سرقت رفت که شهرداری ها مناطق نسبت به نصب مجدد این دریچه ها اقدام کردند.

وی افزود: متاسفانه شهرداری برای نصب مجدد این دریچه ها به ازای هر دریچه یک میلیون ریال هزینه می کند.

سپهر اعلام کرد: سرقت دریچه های دیگر دستگاه های خدمات رسان نظیر سازمان آب، شرکت برق  و مخابرات در خیابان های اصلی مشکلات فراوانی برای شهروندان به وجود آورده است.

سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری سنندج از شهروندان درخواست کرد در صورت مشاهده سارقین دریچه های هدایت آب های سطحی در سطح شهر نسبت به یاداشت شماره ماشین  سارقین اقدام کرده و مراتب را از طریق شماره تماس 33164218 به این شهرداری اطلاع دهند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: