• چهارشنبه ۲۲ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۳
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 971-1092-5
  • خبرنگار : 68018
  • منبع خبر : گزارش

مدیرکل بازرسی عملکرد و امور حقوقی استانداری کردستان:

بازرسان استانداری از دستگاه‌های اجرایی به صورت نامحسوس بازدید می‌کنند

مدیرکل بازرسی عملکرد و امور حقوقی استانداری کردستان از اعزام بازرسان استانداری جهت بازدید نامحسوس از دستگاه‌های اجرایی استان در راستای طرح تکریم ارباب رجوع با استناد به منشور حقوق شهروندی خبر داد.

مسعود روحانی در گفت و گوبا ایسنا منطقه کردستان، با بیان این مطلب گفت: این بازرسی‌ها به منظور پایش و ارزیابی فعالیت دستگاه‌هاي اجرایی استان کردستان و پیشگیری از ایجاد زمینه‌های نقض حقوق شهروندی صورت می پذیرد.

وی به التزام مدیران و مسئولان اجرایی به منشور حقوق شهروندی در دولت تدبیر و امید اشاره کرد و افزود: با سوء‌استفاده کنندگان از قدرت در تعرض به حقوق شهروندی در دستگاه‌های اجرایی استان برخورد قانونی می شود.

روحانی با اشاره به لزوم نظارت بر عملکرد دستگاه‌های اجرایی استان عنوان کرد: با توجه به تاکید استاندار، بازرسی از دستگاه‌های اجرایی در راستای ادای درست وظایف اداری، تکریم ارباب رجوع، رسیدگی به مسائل و مشکلات و پاسخگو بودن آنها انجام می‌گیرد.

وی خاطرنشان کرد: بازرسی از دستگاه های اجرایی در راستای ارتقای عملکرد و اجرای دقیق قانون در دستگاه‌ها انجام می گیرد.

مدیرکل بازرسی عملکرد و امور حقوقی استانداری کردستان از اعزام تیم‌های بازرس نامحسوس به دستگاه‌های اجرایی استان و شهرستان‌های تابعه از اول اردیبهشت‌ماه خبر داد و یادآور شد: در این راستا از عموم شهروندان استان کردستان تقاضامندیم همکاری لازم را در صورت مواجهه با بازرسان مذکور به عمل آورند.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: