• دوشنبه ۲۰ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۳
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 971-1495-5
  • خبرنگار : 68018
  • منبع خبر : گزارش

رئیس فدراسیون بوکس:

استان ها گام موثری برای موفقیت فدراسیون هستند

رئیس فدراسیون بوکس گفت: در سال جاری رویکرد فدراسیون بوکس نگاه ویژه به استان های مستعد در این رشته است چون استان ها گام های موثر در خصوص موفقیت این رشته را دارد.

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، حسین ثوری امروز 20 فروردین در مجمع سالیانه بوکس استان کردستان ضمن اشاره به اینکه بوکس استان کردستان در کشور از جایگاه خوبی برخوردار است، اظهار کرد: رویکرد فدراسیون بوکس در سال جاری نگاه ویژه به استان های مستعد در این رشته است چون استان ها نقش موثری در خصوص حرکت این رشته به سوی موفقیت ها را دارد.

وی با اشاره به اینکه تقویم ورزشی فدراسیون آماده است، عنوان کرد: در رویکرد جدید فدراسیون تمامی کارها به صورت متقابل انجام می شود و هر هیاتی که از فعالیت بیشتری برخوردار باشد بیشتر به آن توجه می شود که هیات بوکس استان کردستان از جمله هیات های فعال استان است.

رئیس فدراسیون بوکس گفت: در خصوص پیشرفت و رشد این رشته جلسات متعددی با فرماندهان نیروهای مسلح کشور گذاشته و در سال جاری شاهد نیروهای مسلح در رقابت های کشوری هستیم.

ثوری در ادامه ضمن اشاره به اینکه رقابت های منطقه ای باید در اولیت باشد، گفت: اطلاع رسانی این رشته از طریق صداو سیما و پخش آن بسیار قابل اهمیت است و در این خصوص جلسات و نشست هایی با این سازمان گذاشته شده که در سال جاری شاهد ثمرات آن هستیم.

وی با بیان این مهم که شور و نشاط میان مردم بسیار مهم است، ذکر کرد: برگزاری مسابقات بین المللی مریوان یک رویداد مهم است و فدراسیون تمام تلاش خود را خواهد کرد که در تاریخ اعلام شده این رقابتها را اجرایی کند.

رئیس فدراسیون بوکس در پایان ضمن اشاره به اینکه اردوهای ملی در استان ها برگزار می شود، یادآور شد: فدراسیون بوکس در سال جاری تصمیم بر آن دارد که یک مربی را از استان کردستان انتخاب و در کلاس های ویژه مربیگری فدراسیون پذیرش و  آموزش دهد و سپس به عنوان نماینده فدراسیون در این دیار مشغول به آماده سازی بازیکنان شود.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: