• دوشنبه ۲۰ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۵
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 971-1395-5
  • خبرنگار : 68018
  • منبع خبر : گزارش

رئیس هیات بوکس استان کردستان

ساخت خانه بوکس سنندج در هاله ای از ابهام قرار دارد

رئیس هیات بوکس استان کردستان گفت: در خصوص زمین خانه بوکس اقداماتی انجام شده و در این راستا جلسات متعدد با استاندار کردستان گذاشته ولی در حال حاظر هنوز بودجه ای به آن اختصاص داده نشده و این مهم در حاله ابهام است.

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، اکبر جوهری امروز 20فروردین در مجمع سالیانه هیات بوکس استان کردستان ضمن اشاره به اینکه فدراسیون باید به استان کردستان با دید ویژه نگاه کند، اظهار کرد: ما به جامعه بوکس قول داده ایم که خانه بوکس را در سال 97 راه اندازی کنیم.

وی ضمن اشاره به اینکه ساخت خانه بوکس در هاله ای از ابهام است، عنوان کرد: در خصوص زمین خانه بوکس اقداماتی انجام شده و در این راستا جلسات متعدد با استاندار کردستان گذاشته شد ولی در حال حاظر هنوز بودجه ای به آن اختصاص داده نشده است.

رئیس هیات بوکس استان کردستان با اشاره به اینکه مسابقات قهرمانی کشور بوکس در سال گذشته به میزبانی  سنندج یک رویداد بزرگ برای این دیار بوده است، گفت: مردم کردستان بیشتر به چنین رویداد های ورزشی نیازمند است و باید بر همین اساس فدراسیون توجه ویژه ای به این استان داشته باشد.

جوهری در ادامه با تاکیید بر این مهم که برگزاری مسابقات بین المللی بوکس در شهرستان مریوان یک رویداد مهم دیگر ورزشی برای این آب و خاک است، ذکر کرد: از فدراسیون میخواهیم که برگزاری این رقابتها را در 22 اردیبهشت به مناسبت سالروز سفر مقام معظم رهبری به کردستان است را تدوین کنند.

وی با اشاره به اینکه بوکس یک رشته مظلوم است، اظهار کرد: متاسفانه یک ذهن منفی در خصوص این رشته حاکم است که این مهم باعث شده است خانواده ها تمایل زیادی به این رشته ندهند و باید این مسئله اطلاع رسانی صحیح شود.

رئیس هیات بوکس استان کردستان در پایان ضمن اشاره به اینکه فدراسیون باید طبق استعدادهای استانها امکانات را تقسیم کند، یادآور شد: فدراسیون بوکس تا به حال تنها دو رینگ به این استان تحویل داده و متاسفانه هیچگونه مبلغ مالی به این مجموعه واریز نشده است.

 

 

 

 

 

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: