• دوشنبه ۲۰ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۹
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 971-1295-5
  • خبرنگار : 68018
  • منبع خبر : گزارش

مدیر کل ورزش و جوانان استان کردستان:

خانه بوکس سنندج احداث می شود

مدیر کل ورزش و جوانان استان کردستان گفت: با توجه به اهمیت رشته بوکس در سال جاری احداث خانه بوکس در سنندج زده خواهد شد.
به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، حامد جولایی امروز 20 فروردین در مجمع سالیانه هیات بوکس استان کردستان که با حضور رئیس فدراسیون برگزار شد، اظهار کرد: بوکس کردستان از حال روز خوبی برخوردار است و اداره ورزش نیز از این هیات رضایت کامل دارد.
وی ضمن اشاره به اینکه میزبانی مسابقات قهرمانی کشور بوکس در سال گذشته یک کار بزرگ بود، عنوان کرد: در این مسابقات برای اولین بار از 10 وزن 7 نفر به فینال مسابقات راه پیدا کنند که امروز ثمره آن را در اردوهای تیم ملی شاهد هستیم.
مدیر کل ورزش و جوانان استان کردستان با اشاره به اینکه امیدواریم این روند رشد در این رشته ورزشی ادامه پیدا کند، افزود: با توجه به اهمیت این رشته در سال جاری کلنگ زنی خانه بوکس در سنندج زده خواهد شد و امیدواریم با ساخت این مجموعه آکادمیکی شاهد ورزشکاران کردستانی در میادین بین المللی باشیم.
جولایی خاطرنشان کرد: در اکثر شهرستان ها خانه بوکس دایر است و در نظر داریم که خانه های رزمی که بوکس جز آن است  در تمام استان تاسیس شود.
وی ضمن اشاره به اینکه لیگ در رشته بوکس فعال است، بیان کرد: وجود لیگ در رشته ورزشی شاهد پدید آمدن استعداد های نوظهور است که می تواند پشتوانه خوبی برآی آن رشته باشد.
جولایی در پایان یادآور شد: مسابقات بین المللی بوکس در شهرستان مریوان در سال جاری برگزار می شود که این حرکت می تواند ورزشکاران خود را در عرصه بین المللی نشان بدهد و شاهد ورزشکاران کردستانی در رقابت های المپیک نیز باشیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: