• شنبه ۱۸ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 971-5590-5
  • خبرنگار : 68018
  • منبع خبر : گزارش

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش کردستان خبر داد:

تجهیز هنرستان تازه تاسیس نایسر سنندج

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش کردستان از تخصیص اعتبار به منظور تجهیز هنرستان تازه تاسیس شهرک نایسر سنندج خبر داد و گفت: در سال تحصیلی 97-98 در چهار رشته شاخه فنی و حرفه ای و کاردانش در این هنرستان هنرجو می پذیرد .

به گزارش ایسنا، نتطقه کردستان، به نقل از اداره اطلاع رسانی ناحیه یک سنندج، معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان به همراه رئیس اداره فنی و حرفه ای، کارشناس مسئولان فنی حرفه ای و کاردانش اداره کل، مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک سنندج، معاون آموزش متوسطه و کارشناسان ناحیه از هنرستان تازه تاسیس شهرک نایسر سنندج بازدید کرد.

وی با اشاره به توجه ویژه وزارتخانه به تجهیز هنرستان‌های کشور، عنوان کرد: بودجه ای برای تجهیز هنرستان‌های کشور اختصاص یافته است که از این منبع هنرستان تازه تاسیس نایسر تجهیز و برای سال تحصیلی 97-98 آماده پذیرش چهار رشته شاخه فنی و حرفه ای و کاردانش می باشد .

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش کردستان افزود: برای تکمیل و جایگزینی تجهیزات هنرستان‌ها هرساله از محل‌های ردیف بودجه، اعتباراتی لحاظ می‌شود که امیدواریم با توجه به اهمیت مهارت‌آموزی در کشور و تربیت نیروی انسانی ماهر برای کاهش نرخ بیکاری و تقویت تولید داخلی، با حمایت همگانی شاهد رشد و توسعه آموزش‌های مهارتی در سال "حمایت ازکالای ایرانی" باشیم.

نامدار ضمن بازدید از کلاس های درس و کارگاه ها و فضای فیزیکی هنرستان بر عزم جدی و پیگیری جهت راه اندازی هر چه سریعتر این هنرستان تاکید کرد و یادآور شد: ایجاد این هنرستان در ناحیه منفصل شهری نایسر برای دانش آموزان کاری مبارک است  واین همت خالی از اجر اخروی نخواهد بود .

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: